2737
2739
عنوان

دوستان یه سوال در مورد صمغ عربی

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 46 پست
آره همون صمغ عربیو پرسیدم ، سفارش دادم از دیجی دوستان میگن خوب نیست، نمیدونم چیکار کنم

من ازش فروش زیاد دارم حتما طرز کار باهاش و اشتباه انجام میدن دیگه وگرنه خیلی پرفروشه.من درب منزلم دارم کدوم شهری؟

خدایا شکرت بخاطر وجود پراز عشق همسر و نی نی نازم.خدایا عاشقتم.عاشقتم که این همه خوشبختی بهم دادی.همسری مهربون وبی نظیر.نی نی خوشگل و سالم.خدایا بخاطراین همه خوشبختی فقط و فقط به خودت مدیونم.الهی شکرت 💝💝💝
والا همین کارو میکنم🤦‍♀️🤦‍♀️نمیدونم چرا نمیکنه لامصب

نن والا البته من صمغ عربی رو تا حالا استفاده نکردم نمیدونم جطوریه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید آپلود کنین ، مارک خاصی نداره من سرچ کنم؟

من مارک سما گلی دارم

خدایا شکرت بخاطر وجود پراز عشق همسر و نی نی نازم.خدایا عاشقتم.عاشقتم که این همه خوشبختی بهم دادی.همسری مهربون وبی نظیر.نی نی خوشگل و سالم.خدایا بخاطراین همه خوشبختی فقط و فقط به خودت مدیونم.الهی شکرت 💝💝💝
آها ، آخه برچسبای مختلف روشون زده والا من دیگه عاصی شدم از دست این موی زائد😩

نه عزیزم مال من که خریدم هیچ برچسبی نداشت 

خب منم خسته شدم ازش هنوز دو روز نشده سبز میشه 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
2742
باید آپلود کنین ، مارک خاصی نداره من سرچ کنم؟

بعدشم حتما ازجای مطمئن تهیه کنین گاهی الکی بسته بندی میکنن برچسب میزنن میفروشن.

نه عزیزم.این موم نیاز به گرم کردن نداره رنگای مختلف داره شاید دیده باشی اصطلاحا میگن صمغ عربی .به کا ...

واقعا عالیه من که راضیم ازش👌

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
2740
بابل

خب دوریم پس وگرنه براتون درب منزل میاوردم حتما از جای مطمئن تهیه کن عزیزم.من پست به شهرای دیگم دارم ولی خرید بالای 150تومن پست میکنم.سعی کن از خودِ سایتِ خوزستان سفارش بدی من ازاونجا سفارش میدم عمده ای.

واقعا عالیه من که راضیم ازش👌

اره خیلی خوبه مخصوصا چندبار ک استفاده کنی کلا پوست روشن میشه.نرم میشه موها کم میشه.اونا ک راضی نبودن یا تقلبی گرفتن یا طرز استفاده بلد نبودن ک بعید میدونم خیلی اخه استفادش راحت و بی دردسره

آها خیلی ممنونم🥰

خواهش میکنم گلم.حتما اگه گرفتی همین مارکو گفتم بگیر

من موم عربی خریدم خیلی خوب بود ولی جدیدا یجوری شده اصلا نمیشه برش داشت نرم شده و میچسپه ..قبلنا اینج ...

چند دیقه بزار یخچال بردار برو جایی ک خنکه هواش بخاری روببند اتاق سرد بشه بعدش بشین راحت اپی کن  

خدایاهمه عشقارو بهم برسون  
2706