2733
2739
عنوان

مسافرت اجباري زير سر مادر شوهرمه 😕

| مشاهده متن کامل بحث + 903 بازدید | 66 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو تو اتاق با شوهرت شیطونی کن  بگو وای الان میشنون فلان چه بدونم جوری که بگه حیف شد که تنها ن ...

والا همسر من اصلا سیستمش اینجوری نیس

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
مرسي كه حقو به من دادي اخه شوهرم كه مياد مسافرت همش مشروب ميخوره و ميخوابه  مخصوصا شمال

خواهش ميكنم 

چون متاسفانه خيلي خانواده ها هنوز اينجوري هستن 

خدا نكنه يه نفري تو شهر يا روستايي ويلايي خونه اي چيزي داشته باشه !!يا كليد ميخوان 

يا انتظار دارن هر بار طرف ميره خونه ش ديگري رو هم ببره 

صاحب خونه بمونه خونه و بشوره پذيرايي كنه 

2742
خواهش ميكنم  چون متاسفانه خيلي خانواده ها هنوز اينجوري هستن  خدا نكنه يه نفري تو شهر يا ...

اره دقيقا همينطوره همش يا دست داداششه يا دوستاش يا مامانش اينا

من ديگه واسم مهم نيست فقط به من كاري نداشته باشن 🙄 كه اونم نميشه و ازش محرومم

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
اره دقيقا همينطوره همش يا دست داداششه يا دوستاش يا مامانش اينا من ديگه واسم مهم نيست فقط به من كاري ...

ببين چيزي به اسم نميشه نداريم بخواه و ميشه فقط اولش مقاومت كن تحت هر شرايطي قانون خودت رو اجرا كن فقط با لبخند 

اون زمان كه بزنين كاراي شد يادته مردم ريخت تو شهر اتيش زدن همه جا رو اغتشاش شد ؟ چي شد همونا الان اين قانون رو رعايت ميكنن هميشه يادت باشه قانون قابل اجراس درصورتي كه مجري قانون بخواد 

ببين چيزي به اسم نميشه نداريم بخواه و ميشه فقط اولش مقاومت كن تحت هر شرايطي قانون خودت رو اجرا كن فق ...

درسته حق دارين تو اين ٣ سال هميشه گفتم ولش كن هرچي مخواد بشه بشه

اخه ميدونيد اعصابم خيلي ضعيفه قرص ميخورم واسه همين ميگم بخاطر اعصابم ول كنم ولي بدتر تو خودم ميريزم

از اين به بعذ قوي تر عمل ميكنم

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...