2733
2739
عنوان

شیائومی نوت 9 پرو بهتره یا نوت 8پرو؟

995 بازدید | 35 پست

بچه ها گوشی های دیگه رو پیشنهاد ندین چون پولم نمیرسه.با توجه به پولی که دارم این گوشیو انتخاب کردم.به نظرتون شیائومی نوت 9 پرو بهتره یا نوت 8 پرو؟دوربین برام مهمه .نوت 8 پرو سلفیش 20 هستش ولی نوت 9 پرو 16.نوت 9 پرو مگه نباید بهتر باشه؟چرا پس سلفیش بدتره؟کدومو بگیرم ب نظرتون؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

نوت 8پرو زن داداشم دار عالیع

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب نوت 9 بهتر نیست؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2728
2740
خب نوت 9 بهتر نیست؟

والا از اون اطلاعی ندارم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

نوت9 خواهرم داره خوله

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
من ۹ دارم ۸ دخی خالم داره. زمین تا زمان فرق دارن ۹ کیفیتش تووووپه

دوربین سلفی پس چرا زده 16؟

چنده

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2706