2737
2734
عنوان

شیائومی نوت 9 پرو بهتره یا نوت 8پرو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 35 پست
اگه من بودم نمیخریدم چون اگه پول داری دوباره یک سال دوسال دیگه عوضش کنی بخر در غیر این صورت نخر شیائ ...

عزیزم واقعا نیاز دارم و اصلا نمیتونم که نخرم😂خواهرم یه ساله داره راضیه 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پریروز ۹ خریدم ۷/۳۵۰ با رم ۶۴

ببین اقلام همراهش چیا هستن؟شارژر داره؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
عزیزم واقعا نیاز دارم و اصلا نمیتونم که نخرم😂خواهرم یه ساله داره راضیه 

تا یک سال دو سال اول آره خوبه بعدش پشیمون میشی بازم هر جور خودت صلاح میدونی چون خودمم شیائومی خریدم

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!
2731