2752
2734
عنوان

چهار روزه زایمان کردم و تنهام😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4640 بازدید | 136 پست

بچتو چرا میدی ببره...با شوهرت حرف بزن بگو من تازه زایمان کردم آه بکشم خودتو مامانت بد ضربه میخورینا

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

واقعا آدم بعضی چیزارو میخونه شاخ در مياره 

تشون و که زندگی من و خراب کردن تو 19سالگی مطلقه شاید چند وقتی رو .روزای سختی رو بگذرونم ولی من هنوز جوونم. شروع میکنم از نو یادم میره رفتی تووووو

خب خودت غذا بپز توو خونه تنهایی خوش بگذرون فیلم ببین برقص آهنگ با صدای بلند پلی کن وقتی میاد بشنوه ببینه ک تنهایی هم میتونی شاد باشی اینجوری میاد سمتت .کمتر تنهات میذاره 

قضاوت کار خداس و زمان همه چی رو حل میکنه.حرص نخوریم  
واقعا واسه شوهرتون متاسفم که یه زنی رو که مادر دوتا بچشه و تازه زایمان کرده و ول میکنه میره خونه ماد ...

ببینید شاید از لحاظ روحی شوهرش بتونه بهش کمک کنه ولی واقعا خانمی که تازه وضع حمل کرده نیاز به کمک یه خانم دیگه مثل مادرش هم داره

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭

تو چرا بچه‌ها رو برنمیداری بری خونه مامانت

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
خب خودت غذا بپز توو خونه تنهایی خوش بگذرون فیلم ببین برقص آهنگ با صدای بلند پلی کن وقتی میاد بشنوه ب ...

چهارروزه زایمان کرده برقصه🥴

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
خب خودت غذا بپز توو خونه تنهایی خوش بگذرون فیلم ببین برقص آهنگ با صدای بلند پلی کن وقتی میاد بشنوه ب ...

دوروزه زاییده بنده خدا😐

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
نه یه دختر و پسر دیگه دارم  این سومین زایمانمه ناخواسته بود

آخههه

نمیتونی بلند شی ی چیز درست کنی....شوهرت میاد خونه باهات خوبه

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..