2733
2734
من امروز رفتم سونو و هفته 8 هستم دکتر من سعید کاری هستش امروز تو برگه ای که بهم دادن نوشته بود با هیچ ارگان بیمه تکمیلی قرار دار نداره این یعنی من نمی تونم از بیمه تکمیلی پولی بگیرم ؟ در ضمن دکتر برای آز یا سونو جاهای خاصی رو معرفی می کنه که فکر کنم باهاشون قرار داد داره به نظرتون چی کار کنم؟ از خوب بودن کارش مطمئنم ولی ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیز من 17 خرداد تو تبریز زایمان کردم.
تجربه ی فوق العاده شیرینی بود
بیش از اونی که فکرش رو بکنید
حتی گاهی دلم برای روز زایمانم تنگ می شه.
بخیه هام در حد فوق عالی زده شد.
بیمارستان و کادرش هم بی نظیر بود
البته من اتاق خصوصی گرفته بودم اما حرفففففففففف نداشتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
یعنی مطمئنم اگه شما هم تجربه کنی پشیمون نمی شی.

دکترم حلیمه ی میلانی بود.
بیمارستانم امیرالمومنین.

هیچ آزمایشگاه یا سونویی رو هم بهم پیشنهاد نمی داد!
یه بار برو پیشش مقایسه کن.

تو این مدت کم جای بخیه هام تقریبا محو شده!
باورتون می شه؟

انقدر هم خوب تمیز کرده بود که وقتی شکمم رو فشار دادن چیزی نبود که بیاد بیرون!
2728
2738
من پیش دکتر زهرا فردی آذر می رم.. رئیس بیمارستان الزهرا .. از نظر علمی تایید شده است و دوره های طب جنین و مادر رو تو آلمان به تازگی تکمیل کرده ... هزینه ویزیتش با دفترچه 1500 تومان و آزاد 5000 تومان هست.. خودش دستمزدی نمی گیره و فوق العاده با ایمان هست.. من از اقوامشون شنیدم بدون وضو برای عمل نمی ره.. مطبش شلوغه و دوماه به دوماه وقت میده ولی من دیدم گاهی اوقات منشی هاش قبول می کنن و بین مریض می فرستن بیمارها رو .... فقط اگر زایمان طبیعی بخوای و به شب بیفته نمیاد برای زایمان.... من از ماه پنجم پیشش می رم و خیلی راضی هستم ... روزهای شنبه- سه شنبه و چهارشنبه از ساعت 5 به بعد تو مطبش هست.. ساختمون آزادی نبش گلگشت طبقه دوم .. قبل از ایشون پیش دکتر مهری معین زاده می رفتم که ویزیتش با دفترچه 6000 تومن و آزاد 10000 تومن هست و دستمزدش حدود 650-700 و فقط بیمارستان های شمس و شهریار عمل می کنه... اون هم دکتر خوب و خوش برخوردی بود ولی چون هزینه اش زیاد بود من نرفتم....