2733
2739
عنوان

مادر ندارم مادرشوهرم میخاد برا زایمانم بیادبیمارستان😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1834 بازدید | 78 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه بيمارستان خصوصي ميري ، اتاق خصوصي بگير شوهرت بمونه  هرچند كه مردها هم بچه داري بلد نيستن

چقد شبیه همه فکرامون بالاتر منم گفتم 

روانشناسی 💟خدایا شکرت بابت فندق توی دلم❤ ..التماس دعا...
2731
من شوهرم اومد اتاق خصوصی گرفتیم خیلی خوب بود منت کسی هم سرم نبود

تونستن کمک حال تون باشن  ؟ 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من مامان دارم اما نیومد به جاش شوهرم اومد پیشم🚶🏻‍♀️

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           

منم پدر و مادرم فوت شدن

موقع زایمان زن داداش و خاله ام اومدن پیشم 

مادر شوهرم هیچ کاری برام نکرد ، یعنی از دستش کاری ساخته نیست بنده خدا....بچه داری از یادش رفته

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
2740

تو بیمارستان ک رفتی ی پرستار بگیر 

جاری من پرستار گرفت واسه ی روز ک تو بیمارستان بود ۱۵۰ داد بهش اینجوری منت کسی سرت نیس ۱۵۰ هم مبلغ کمیه

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...

عزیزم فکرتو بخاطر این مسائل خراب نکن اتفاقا خیلی خوبه که مادرشوهرت بیاد بجای اینکه خالت بیاد 

من یه مدتی در بخش سزارین مشغول به کارم امروز یه مریض بود که مادرشوهرش همراه اش بود اتفاقا من خیلی خوشم اومد خیلی هم کمک عروسش میکرد 

دوستاي خوبم برام دعاكنيد تا مشكلم حل بشه🥰🌺

😢😢😢😢

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

مادر جاری منم نیومد مادرشوهرم 10روز موند و هزارتا حرف دراورد بیچاره جاریم البته بگم ک حاریم منو هم خیلی سوزونده مظلوم نیست و ب مهموناش من میرسیدم بهد ار 10 روز من ۵ روز موندم پیشش کارهاشو کردم ک کاش بهش رو نمیدادم عوضی

2706