2737
2739
عنوان

هرکی میگه محصول لدورا دروغ قرن گفته

9928 بازدید | 24 پست

کسایی که نتیجه نگرفتن یا مشاوره نشدن یا چیزی که مناسبشون نبوده بردن ویا حتما نمایندگی یه شرکت دیگه دارن که میوان لدورا خراب کنن..من با مشاوره کامل واضح نتیجه ی عالی گرفتم .باروزی کسی بازی نکنین واقعآ.محصولاتی که من بردم .لیفتینگ .پن.برس واش.شامپو .ماسک مو.تونیک مو.اسکراب و پیلاف اینارو هم من هم شوهرم استفاده میکنیم خیلی عالی بودن وهرچی تایپک زده بودن که بده اشکال از طرف بوده که بدون مشاوره رفته برداشته برده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوتا محصول دارم یکی ماسک مو هلث نوشن که عالیه  یکی ماسک صورت که خشک میشه میکنم از صورتم یعنی ...

همون پیلاف من وقتی زدم تمام پرژ صورتمو کند .بعد فک کردم واسه فقط خودم اینجوریه واسه عروس خالم  وشوهرم زدم اونا هم کییف کردن وی لیفتینگ رو اصلا نمیدم به کسی😂

2728
ماسک صورته چیه که زیر پوستیارو درمیاره

پیلاف .وقتی از صورت بکنی اصلا تیکه تیکه نمیشه و یه دست کنده میشه قشنگ میبینی صورتو چجور تمیز ونرم و شادااااااااب میکنه 

بچه ها فرض کنین من که پوستم سبزه اس یه شب شوهرم اومد خونه وقت خواب که شد گفت یادت رفت آرایشتو پاک کنی گفتم فقط پاکسازی کردم باور نکرد صورتم تا اون حد تمیز و شفاف شده 

2740
ممنون میشم اسم دقیق اون ماسک رو برام بنویسید

واااا دختر دارم میگم بدون مشاوره چیزی نزنین که بعد نتیجه ی برعکس باشه .مثلا من واسه مادرم نشد بزنم چون قبلش مشاوره گفت صورت خشک داغون میشه اگه این ماسکارو بزنی .اول مطلب نوشتم اونایی که میگفتن افتضاحه مشاوره نشده بودن

واااا دختر دارم میگم بدون مشاوره چیزی نزنین که بعد نتیجه ی برعکس باشه .مثلا من واسه مادرم نشد بزنم چ ...

ممنونم بابت راهنماییتون، ولی حتما قبلش در موردش تحقیق میکنم ببینم مناسب پوست من هس یا نه

ممنونم بابت راهنماییتون، ولی حتما قبلش در موردش تحقیق میکنم ببینم مناسب پوست من هس یا نه

مشاوره ی محصولاتش رایگان هست یعنی واسه من رایگان بود دیگه نمیدونم این تاکی رایگان میمونه ولی حتما قبلش یه مشاوره برو از یکی که اطلاعاتش کامل باشه