2737
2734
عنوان

میخام زنگ بزنم زنداداشم

284 بازدید | 14 پست

بچ ها یه نظرخووهی.

میگم زنداداشم و داداشم باهم قهرن و رسیدن به مرحله دادگاه و مهریه و طلاق و این چیزا

یه بچه طفل معصوم هم مونده این وسط که مامنم داره بزرگش میکنه

من از بس ناراحتشونم نمیدونم چکار کنم.خیلی خیلی بهم دیگه بی احترامی کردن.یعنی خیلی روشون بهم باز شده

ولی من داداشمو میشناسم زنشو دوس داشت.ولی یه دوره بی کاری و بی پولی شدید براش پیش اومد.که خیلی بینشون شکراب شد.داداشمم کینه به دل گرفته که تو بی پولیش اینکارو باهاش کرده.البته خیلی اختلاف داشتن این اواخر.ولی واقعا مشکل اساسی نیس.بخصوص که یه بچه هم این وسط بی گناه آیندش خراب میشه.خانواده م به خاطر بی احترامی های خیلی زیادی که خانوادش بهمون کردن اصلا زیر بار نمیان که بریم دنبالش.ولی خودش به یه واسطه گفته که اگه داداشم بره دنبالش میاد سر زندگیش.ولی مدام پیامای زشت به خواهرم میده.یعنی اصلا جایی برای اینکه مادوسش داشته باشیم نمیزاره.من به داداشمم صحبت کردم چند بار گفتم یکم راضیه که بره دنبالش ولی هر دفعه دوباره دعواشون میشه و این اختلاف عمیقتر میشه.

بنظرتون اگه من با زنداداشم حرف بزنم و یکم آرومش کنم وضعیت بدتر نمیشه.میتونم مشکلی رو این وسط حل کنم؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میترسم برم باهاش حرف بزنم هی به داداشم و خانوادم توهین کنه بدتر دعوامون شه.اینم بگم که اصلا با هم یه بارم تند حرف نزده بودیم.یعنی بین من و اون هیچ ارتباط ردی نبود.ولی به مادرم و اون خواهرم خیلی توهین میکنه و مسلا ازینکه مامانم بچشونو نگه داشته و داداشم تحت فشار نیس خیلی از مامانم کینه داده.ولی بخدا مامانمم از خداش نیس.مجبوره.

2738

اره عزیزم چرا نتونی

وقتی صحبت میکنی باهاش خودتو بزار بجاش مث خواهرت باهاش حرف بزن طرف داداشتو نگیر طرف زنداداشتم نگیر خیلی منطقی حرف بزن 

میشه واسه شادی روح پدرم صلوات بفرستید؟

خب خواهرم و زنداداشم خودشون از جهت دیگه فامیلن.توفامیلیشون یه مشکلی پیش اومده بود و خیلی با هم بد هستن.زنداداشم فکر میکنه داداشم به خاطر خواهرم یه سری رفتارا رو داشته ولی در واقع من که حودم اینطرفم میدونم که اصلا داداشم به حرف خواهرم گوش نمیکرد.داداشم سر بی پولیاش خیلی سختی کشید و چون قبلا خیلی اوضاعش خوب بود از نظر مالی انگار خیلی کوچیک شد یهو و خب رفتارای زنش هم انگار بهش فشار آورده بوده

بینشون رو درست کن بفکر اینده اون بچه باش بی مادری بی پدری خیلی سخته الان من با شوهرم خیلی اختلاف دارم دو روز پیش کتکم زد میخواستم برم پزشک قانونی اما پشیمون شدم بخاطر بچم دارم میسوزم و میسازم چون بدون مادر ایندش تباهه حتی اگه بهترین مادر دنیا براش بیاری او مادر خودش رو میخواد

انسان ها ارزش عشق ورزیدن رو ندارن 💗💗💗

زنداداش من ازین اخلاقا داره که میره یکم پشت سر بقیه دروغای زشت میگه مثلا به شوهر خواهرم.

و من میترسم روش بهم باز شه و یه دردسری درست کنه

ولی ازین وضعیتی هم که پیش اومده خیلی عصبیم.کاش یه بزرگتری پادرمیانی میکرد.

2706