2733
2734
عنوان

دخترم میگه دختر غریبه رو بیشتر من دوست داری

| مشاهده متن کامل بحث + 3398 بازدید | 98 پست
دختر خودت خیلی مهمتر از بقیه هست  کلا اعتقاد شدید دارم هم زن هم مرد تا وقتی بچه هاشون کوچیک هس ...

من درآمدم کم بود به دخترم گفتم بیا بامن کار کن قبول نکرد پسرم بیچاره پیک مغازه شد بهش دست درازی شد من نمیتونم دوباره برگردم به اون روزا من غیر این دختر دوتا بچه دیگه هم دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من درآمدم کم بود به دخترم گفتم بیا بامن کار کن قبول نکرد پسرم بیچاره پیک مغازه شد بهش دست درازی شد م ...

عزیزم 😢😢😢خیلی ناراحت شدم واقعا نمی‌دونم چی بگم 

ولی هوای دخترت هم داشته باش اونم حق داره 

۱۷

عزیزم منم ۱۶سالمه خب؟ 

و مامانم اگه دوباره ازدواج کنه تنها کاری که میکنم اینه ک ارزو خوشبختیشو بکنم و حتی اگه مجبورمم بکنن از همسر مادرم پول نمیگیرم 

مشکل از دخترون هست عقده ای هست و حسود و مراقب زندگیت باش چون میخواد خراب کنه داره اذیتت میکنه به تهدید اش بی اهمیت باش هیچکاری نمیتونه بکنه

به امید روزهای بهتر... 🙂🌱✨
2731
دخترت توی سن حساسی هست به نظرم شما جای اینکه تلاش کنی برای درست کردن رفتارش فرستادی رفت  الان ...

دقیقا این خط این نشون دخترش بدتر میشه بهونه داد دستش تا اخر عمر میگه تو منو به بچه های شوهرت ترجیح دادی

اسی دخترت از پدر خودش شانسی نیاورد الان تو این سنش وقتی بچه های همسرت رو میبینه ممکنه حسودی کنه و شما مسئولی مراقب رفتارش باشی

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
عزیزم 😢😢😢خیلی ناراحت شدم واقعا نمی‌دونم چی بگم  ولی هوای دخترت هم داشته باش اونم حق داره&nb ...

هواشو دارم به خدا اما نمیتونم جدا بشم تازه میترسم آخرم بیرونم کنه برگردم به زمانی که شبا جز نون هیچی نداشتیم

دخترت داره لج بازی میکنه 

بهتره یه مدت ولش کنید ، زیاد بهش بها نده

اگه فاقد شعور و ادب هستی ؛ پست هامو ریپلای نکن ❌حوصله بحث با بـچـه رو ندارم🙌🏻                                   باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔
من دخترم ۶سالشه اقد پسر همسرم رو اذیت کرد گذاشتمش پیش مامانم.امید دارم بزرگ بشه عاقل بشه بیارمش پیش ...

دختر ۶ سالت رو ول کردی؟

مشاور واسه همچین روزایی خوبه ها که ازش کمک بگیری

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
هواشو دارم به خدا اما نمیتونم جدا بشم تازه میترسم آخرم بیرونم کنه برگردم به زمانی که شبا جز نون هیچی ...

کلا شوهرت دوتا بچه داره؟ 

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
من دخترم ۶سالشه اقد پسر همسرم رو اذیت کرد گذاشتمش پیش مامانم.امید دارم بزرگ بشه عاقل بشه بیارمش پیش ...

چقد بی مهر و بی محبتی!.بچتو ب شوهرت و بچه ی شوهرت ترچیح دادی؟ اونفقط ۶سالشه

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  

ساجی جان زندگیت رو حفظ کن مشخصه همسرت مرد خوبیه

دخترت ۱۷ سالشه بچه کوچیک که نیست لجبازی میکنه 

به نظرم کار خوبی کردی فرستادی خونه مادرت 

دورادور هواشو داشته باش بهش محبت کن مالی بهش برسید 

انشالله سر عقل بیاد برگرده پیش خودتون

خدایا شکرت...
چقد بی مهر و بی محبتی!.بچتو ب شوهرت و بچه ی شوهرت ترچیح دادی؟ اونفقط ۶سالشه

منکه باورم نمیشه😐بمیرمم ول نمیکنم بچه ۶ساله رو ولی حالا اگه بزرگار بود یچیزی😒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
تو یه سن خیلی حساسیه اوج نادانی برادر منم 18 سالشه از کاراش بگم شاخ در میارین به نظرم بامشاور یه مشو ...

میشه از کاراش بگین؟ شما چ برخوردی دارین باهاش؟

لطفا بگین چون خودمونم داریم .ولی هنو ۱۸سالش نشده.میخایم امادگیِ کاراشو‌داشته‌باشیم و بدونیم چطورباید بااهاش رفتار کنیم

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  
منکه باورم نمیشه😐بمیرمم ول نمیکنم بچه ۶ساله رو ولی حالا اگه بزرگار بود یچیزی😒

بزرگتر*

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دخترت مشکل داره با ی مشاور حرف بزن ببین تو مدرسه با کیا دوسته ،شاید تو مدرسه کسی زیر پاش میشینه، زندگیتو از هم نپاشون ، دوتا بچه دیگتم حق زندگی دارن، والا شوهرت خیلی مرد بوده ک قبول کرده خرجشو بده ، جلو دخترت ضعف نشون نده جلوش مظلوم نباش سعی نکن مجابش کنی ،منطقی باهاش حرف بزن،

2706