1874
1993

اش دوغ ب ترشیشه ها

انسان ناصحیحی هستم،در تمامِ ابعاد...                             پیگیر هیچ ادمی نباشید هر کی بخاد باش خودشو پر رنگ میکنع هر کیم نخاد ب شخمم.....                              ماهی منی•                                                                       چیزی شبیع نشستن در وسط میدان جنگ وفکر کردن ب نُت های گنجشک ها در سپیدع دم،این زندگی من است......                                                 این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتوتی دستتو تا ارنج کنی تو قفسع من،شیش ماه بعد و یکسال بعد کع با دیدن دستت وحشت میکنم بهم بگی کینع ایم،خیر کینع ای نیستم .زخم خورده ام...شاید باورت نشع اما من به اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم...لم دادع ام وسط بیخیالی مطلق تا چشم کار میکند عین خیالم نیست .                              . غذا تو گلوتون گیر کردع، من هم محکم میتونم بزنم ب پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا  کنم کدومو انتخاب میکنید

با ما  به  کسب و کار  خود رونق  دهید

2000

چنتا قند بریز توش بعدم آخراش یکم روغن مایع یعنی عالی میشه

به بعضیام باس گفت اونی که برات کف میکنه ....دلسترررررره نه من😛😜😝                                   قسم به جان تو من به جان رسیدم تو را که دیدم💕       ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                 
2011
ممنون عزیزم ترشیش رو کمتر میکنه؟

آره شیرین میشه من خودم همیشه اینطوری میکنم اگه ترش باشه

به بعضیام باس گفت اونی که برات کف میکنه ....دلسترررررره نه من😛😜😝                                   قسم به جان تو من به جان رسیدم تو را که دیدم💕       ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤