2737
2734
عنوان

جیغ های شبانه

215 بازدید | 11 پست

سلام 

مامانا من یک هفتس که پسرم رو از شیر گرفتم پایان 21 ماهگی 

سخت هم نبود خدا رو شکر 

اما فقط یه مشکل دارم از ساعت نه و ده با قصه میخابه تا ساعت سه و چهار صبح 

ساعت سه و چهار صبح چنان جیغ هایی میزنه که قطع هم نمیشه بلند و پیوسته 

با بدبختی که اروم میشه باز بعد از یک ربع نیم ساعت باز شروع میکنه تا ساعت شش و نیم هفت بعد دوباره میخابه 

بخدا دیشب کفتم الان همسایه ها میان اعتراض 

بنظرتون چشه ؟

حتما یهویی گرفتی بچه ضربه روحی خورده 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از شیر بازش کردی طبیعی هستش یه شیشه شیر بگیر بده شیر پاکتی بخوره بچه هستش دیگه بعد از 2 سال عادت کرد ...

شیشه اصلا نمیگیره 

جیغ که میزنه بهش یک کم خوراکی میدم اما اروم نمیشه

2740
دکتر چی گفت ؟

بهش قرص داد شبی نصفی بهش میدادم می‌خوابید تا صبح دیگه یکهفته بعدش هم خوب شد بیزبون پسر من بیست شبانه روز گریه میکرد وقتی از شیر گرفتمش گریه نه هااااا جیییییغغغغغغ میکشید خیلی سخت و. بد بود 

من میرفتم پیش دخترم بغلش میکردم میگف ج....... بغل کنم همینکه لمسم می‌کرد آروم میشد

خانوما توجه کنین شیر شبو بچه خودش بزارین ترک کنه من شیر روزو ک قطع کردم دخترم چهارشب نصف شب شیر می‌خورد بعد اون خود شبو هم کنار گذاشت. اینجوری عذاب جیغای شبونه رو نمیکشین

بعد از ازدواج با یک فرد، باید همیشه یادتان باشد که ممکن است در زندگی با اشخاصی زیباتر از او رو به رو شوید. اما تعهد و مسئولیت پذیری یعنی چشم بستن بر هوا و هوس های بعدی و احترام گذاشتن به انتخابی که قبلا داشته اید. ▫️ بعد از ازدواج، ما دیگر حق داشتن رابطه های موازی نداریم و این بهایی است برای داشتن یک فرد دائم که به ما آرامش و امنیت می دهد و با او می توانیم یک زندگی را بسازیم و فرزند داشته باشیم، می پردازیم.▫️ بعد از ازدواج تمام زن های دنیا برای مردها میشوند انسان و نه زن، و برای خانم ها تمام مردهای دنیا میشوند انسان و نه مرد، تمام شد و رفت. اگه امضامو دوس داشتی اینو هم بخون