2733
2734
عنوان

رفت و آمد با خانواده تون؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1896 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ن هر جا بخوام میرم 

احترام گزاشتن ب عقاید دیگران نشانه شخصیت شماست دوست عزیز🙂🌴☀️🌵💋..........با افتخار پرسپولیسی ام ♥️♥                    مین را ایذییت نیکینید🦖😅
ب این اذیتت نمیکنه؟؟ وقتایی ک خواهرت تنها هم باشه نمیتونی بری؟

کلا حساسه نه فقط خواهرم حتی خونه خواهر خودش با مادرش خاستم برم باهام قهر کرد میگه جز خونه مادرت هرجا بخوای بری باید من باشم من نیام توهم اجازه نگیر

منو ابجی کوچولوت بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوت هستیم عزیزم💓💓💓
2740
خوش بحالت

❤️❤️❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
یعنی خودت تنها نمیری؟ چرا؟؟؟ 

چهار شنبه آخر شب من رو میزاره اونجا میره خونه یا پنج شنبه صبح خودم میرم،اونم از سر کار میاد اونجا شام میخوریم آخر شب هم میاییم خونه

خدا جونم ازت ممنونم به خاطر همه چی خیلی دوستت دارم 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

نه اتفاقا میگه برو 

ولی من دورم خودم تهران مامانم اینا اصفهان 

دلم تنگ بشه میبرتم میرم هفته ای میمونم 😄

تازه هم اومدم 

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎

یه روز در میون خودم میرم شوهرم ۱۰ ۱۵ روز یه بار

خودم سعی میکنم تعادل اینجاد کنم نه هر روز هر روز برم نه خیلی دیر به دیر بالاخره اولویت آدم باید زندگی خودش باشه

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
2706