2777
2789
عنوان

رفت و آمد با خانواده تون؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2143 بازدید | 61 پست

تا خونه ی پدرت هستی محدودیت داری کامل آزاد نیستی

ازدواج میکنی هم شوهرت میخاد قانون بزاره

یعنی زن ادم نیست که آزاد باشه و هی نخواد از کسی اجازه بگیره؟هی براش قانون بزارن؟چقدر زن بدبخته...

✍🏻...دنــیایِ خوبیـــها گُذَشـت...✍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم غلط میکنه برا من قانون بذاره در هر موردی چقد ب مردا روووووو دادید

😄😄😄اولین پست شما بودی هنگ‌ کردم

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
مگه رفتن خونه خواهر برادر دعوت میخواد

خواهرم که مجرده،برادرام هم که یکیشون شهرستانه دو تای دیگه هم که زن و شوهر دو تاشون سرکار میرن اغلب پنج شنبه شبا میان خونه ی مامانم اینا همدیگه رو میبینیم ،بنده خدا ها چون سر کار میرن آخر هفته ها تعطیلن که خب استراحت میکنن ترجیح میدم مزاحمشون نشم

خدا جونم ازت ممنونم به خاطر همه چی خیلی دوستت دارم 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

من ک خدایی گیر افتادم میگه یک ساعته برو خونه خواهرت سر بزن بیا چرا یک روز کامل میمونی بعدشم خونه مامانت میگه شبا نمون هفته ای ی بار برو شب نمون فقط صب تا شب بمون 

نمیدونم منطقی یا نه نمیدونم گوش بدم یا ن ، مثلا من خوارم تنهاس دوس دارم بیشتر بمونم

😄😄😄اولین پست شما بودی هنگ‌ کردم

چرا؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

شماها خیلی زود زود میرید خونه مادراتون یامن دیربه دیرمیرم !!؟ معمولا دوهفته شایدم بیشتر ازشب یلدا هنوزنرفتم بابچه موذبم چون بدقلقه 

پسرگلم ،توزیباترین وخاص ترین هدیه خدا واسه منوبابایی هستی 🌙🌙خدا جونم شکرت
تا خونه ی پدرت هستی محدودیت داری کامل آزاد نیستی ازدواج میکنی هم شوهرت میخاد قانون بزاره یعنی زن ا ...

عزیزم منم اجازه گرفتن زن و قانون گذاشتن مرد رو درست نمیبینم

ولی دور از جون بعضی خانم ها واقعا شورشو در میارن 

خانم تو فامیل ما هست که فقط ۴روز از هفته خونه ی خودشه بقیش میاد خونه ی مامانش میمونه خب ایشون که فاصلش با خونه ی مادرش ۵دقیقه است چه دلیل داره مرد بیچاره سه روز تنها تو خونه بمونه به هر حال وجود زن تو خونه لازمه حتی مرد هم انقدر خونه ی مادرش بمونه خانم اجازه نمیده همسرم عیچ وقت تو این مسایل دخالت نمیکنه ولی منم باید شعورشو داشته باشم که از حد نگذرم

خونه خواهر برادر سالی دوبار حدودا که خودشون دعوت میکنن اگر مناسبتی چیزی باشه و هر هفته جمعه یا پنجشنبه همه خواهر برادرا جمع میشیم خونخ مادرو پدرم و هفته ای یکبارم میریم خونه مادرشوهرم اینا با خواهر شوهرمم یکیشون کاتم یکیشونم مجرده شهر دیگه تنها زندگی میکنه خونش نرفتم تاحالا سنشم بالاست بخاطر شغلش رفت موندگار شد . ماهی یکبار هم پدر مادرم یا پدر مادر شوهرم میان خونه ما . خواهر برادرمم سالی دو سه بار اگر دعوت کنم میان . ما بیشتر باهم قرار میذاریم بیرون مثلا رستوران پارک شهربازی و... یا سفر میربم باهم زیاد خونه هم نمیریم 

هفته ای یبار جمعه ها باشوهرم میریم تنها نمیزاره جایی برم یا مثلا داداشم بعضی وقتا که شوهرم سرکاره میاد دنبالم میبره خونه مامانم شوهرم نمیزاره تنها برم جایی

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
خودش مث مرغ تو خونه تخم میزاره نه صدسال تفریحی میبره نه گردشی نه چیزی  من بدبختم تو خونه روانی ...

به نظر من خونه ی خواهرو برادر ماهی یبار طبیعیه اونم به همراه همسر 

خونه ی مادر هم هفته ای دوبار صبح تا شب 

2801