2733
2739
عنوان

کمکم کنید سریع دیگه بریدم توروخدا

693 بازدید | 15 پست
دعا جهت محبت بین زن و شوهر
دعا جهت اشتی زن وشوهر
دعا جهت بستن دهان و موافق نمودن
اگه میدونید کمک کنید خیلی خستم

به چه دردم می خورد که دوستم بدارند؟ اگر تو مرا دوست بداری لذتش را تو می بری نه من.
امروز از دوستم شنیدم که میگفت سوره یاسین رو بخون به هر مبین که رسیدی 7تا صلوات بفرست +7 بار سوره اناانزلنا
بعد فوت کن به آب بده شوهرت بخوره
یاسین 7تا مبین داره
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

7 مرتبه سوره انسان رو به قند بخون و بنداز تو آبی که میخوای چای درست کنی. درواقع تو کتری. بعد خودش میاد سراغت. بخدا خودم اینو امتحان کردم. مقصر 100% هم خودم بودم. شوشو اومد التماس خخخخخخخ
زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست و دلم تنگ شده. همچنان میخندم. آنقدر میخندم که غم از رو برود.
2728
سوره مزمل 11 مرتبه.
البته یک مرتبه هم شنیدم که کارسازه. کلا این سوره صلح و آشتی میاره میان زن و شوهر
زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست و دلم تنگ شده. همچنان میخندم. آنقدر میخندم که غم از رو برود.
2738
برای هر حاجتی آیة الکرسی رو 70 بار تا هوالعظیم بخونید
این هم خیلی مجربه
http://islamicasrar.blogfa.com/cat-6.aspx

این جا رو ببین
یه بار یکی از کاربر های سایت اینو تعریف میداد
دعای مرجانه
زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....