2737
2734
عنوان

خواهر عفریته

| مشاهده متن کامل بحث + 2614 بازدید | 127 پست

منتظریم عزیزم😊

پیجم : @‌music_best369                                               من یه دختر فوق العاده آروم و ساکتم مثل فرشته🙃                البته تا وقتی که نخوای روی شیطانیم وببینی😈                           آرزوم اینه که بتونم آرزوهای بابام و برآورده کنم تا روم بشه به دستای پینه بستش نگاه کنم:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش کُلی و بدون جزییات بگم من تفاوت سنیم با اعضای خانوادم زیاده چون اخری ام و ناخواسته‌...یه خواهر دارم ۱۰ ۱۵ سال پیش جدا شد و اومد خونه بابام، از همون اول مهریه اشو گرفت و بعدم رفت سر یه کار خوب و حقوق خوب البته مخفی میکنه همیشه بعدم شروع کرد وام گرفتنای مختلف و پول جمع کردن اما از خونه بابام نمیره با اینکه خیلی پول داره، پول اب و برقم به زور میده بابای پیر منم با یه حقوق بازنشستگی و وضع مریضیش باید تو این گرونی خرج اون لاشخورم بده، اینارو کلی توضیح دادم ک بدونید چی ب چیه 

بهاری که خزان شد...بهارِخزان(بخزان)
2731

بگو.

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

ی خوشگل تاکید میکنم خوشگل لایکم کنه

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
2740

این خواهر من بچش چند سال از من که خالشم بزرگتره ولی از بچگی ب من حسودی میکرد..بابام مثلا یه کیک برا من میخرید این عفریته خیلی حسودی میکرد انگار نه انگار ک من جای بچشم...از اولم من کوچیک بود هی باش دعوا کردم اونم کینه ی منو برداشت..کلا خیلی زیاد کینه ایه و با هیچ کس نمیسازه و همه رو مقصر جدا شدنش میدونه..اینارو بخونید برم سر جریان اصلی

خلاصه فقط پولاشو جمع میکنه یا برا خودش مغزجات میخره و کلاسای مختلف میره و به خودش میرسه حسابی ...قدر یه دیو شده...بارها شده سعی کردم باهاش رابطمو خوب کنم اما اون خیلی خیلی کینه ایه همش از من نفرت داره انگار ک غریبه اس و از یه گوشت و خون نیستیم

بهاری که خزان شد...بهارِخزان(بخزان)

ایندفعه ی چشم قشنگ لایک کنه  

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆