2737
2739
عنوان

خواهر عفریته

| مشاهده متن کامل بحث + 2614 بازدید | 127 پست
ی خوشگل تاکید میکنم خوشگل لایکم کنه

یه خشگل نچرال اوف اوفی ناناز بلا جیگر طلا منم لایک کنه😂😂😂😂

هه 😐ههههه😐ههههههه😐دیوونم خودتی 😐🖕🏻عصاب ندادم😒شیطونم😻عاشق رنگ قرمزممممم📍😐خیلی پوکرممم😂😂عاشق یه بیشور جذاب به اسم علیم دعا کنین بش برسم☹️❤️ رنگین کمون زندگیه من سیاه سفید بود:)⛓️به نام خالق حس نفرت همه ی آرزو هام با رفتن تو مردنمیرسه روزی که دکتر بهت بگه متاسفم واست:((میرسه روزی که دکتر بهت بگه متاسفم واست:((💫✨انقد که زندگیم تاریک بده روشنایی ببینم چشام اذیت میشه بیب✨ودف🍷کیم کیم📍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هروقت کامل چکوند لایکم کنید😂😬

ای فسقلی که یهویی اومدی خودتو انداختی تو زندگی منو بابات.. هیچی میدونستی یه دنیا عاشقت شدیم؟ زووود بیای عشقم.راستی!میشه انقد مامانتو اذیت نکنی فسقل؟ به ضرر خودته ها😁(نامه ای به پسرم) به زندگیمون خوش اومدی پسرم                                         چرا ادم تظاهر کنه به چیزی که نیست؟(پاراگراف اول بیوگرافی فک میکنم مزخرفات هورمونیه♥️)

ی باکلاس لایک کنه ایندفع  

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

خلاصه که هم بیمه اس هم در امدش بالا‌...طبقه پایین خونمون رو برداشته برا خودش اما یه ذره تمیز نمیکنه خیلی نکبته همش بو میاد هرچی میریم...مامانم از این طبقه ک نیمه ساز بود به جای انباری و گذاشتن وسایلش استفاده میکرد حالا این عفریته ک اومد تموم وسایل مامانم رو گفت بیا ببر و یه آشپزخونه ازش در اورد با یه حموم...حالا ادعاش میشه چون خرج کرده اینجا مال اونه...ادامشو دارم مینویسم

بهاری که خزان شد...بهارِخزان(بخزان)

صلوات شمار بردارم یا نه زوده 😂😂🤣🤣

اولیشم منم مامان بشم 🥺دعام کنین 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2740
این خواهر من بچش چند سال از من که خالشم بزرگتره ولی از بچگی ب من حسودی میکرد..بابام مثلا یه کیک برا ...

خاک بر سرش آدم یه خواهر اینجوری داشته باشه واسه هفت پشتش بسه😑

آقای قاضی بعضیا میخوان با ما باشن ولی زوده واسشون اینقد بالا باشن 😏
این خواهر من بچش چند سال از من که خالشم بزرگتره ولی از بچگی ب من حسودی میکرد..بابام مثلا یه کیک برا ...

چقد شبیه یکی از خاله های مامانم و مامانم هستین شما...

خاله ی منم خیلی مامانم و اذیت می کرد و می کنه الانم دختراش دارن راهشو ادامه میدن منو خواهرم و اذیت می کنن..🙂

پیجم : @‌music_best369                                               من یه دختر فوق العاده آروم و ساکتم مثل فرشته🙃                البته تا وقتی که نخوای روی شیطانیم وببینی😈                           آرزوم اینه که بتونم آرزوهای بابام و برآورده کنم تا روم بشه به دستای پینه بستش نگاه کنم:)

حس میکنم پربازدید میشه  

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
نه زوده هنو 😑

باش 🥺🥺

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید