2737
2734
عنوان

خواهر عفریته

| مشاهده متن کامل بحث + 2614 بازدید | 127 پست
تو نامه هات مگه چی هست که با اون بتونه آبروتون رو ببره؟

چیز خاصی نیست فقط چون بچه بودم و نوشتم‌ زیاد خواسته هام جالب نیست بچگونس

بهاری که خزان شد...بهارِخزان(بخزان)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیز خاصی نیست فقط چون بچه بودم و نوشتم‌ زیاد خواسته هام جالب نیست بچگونس

پس نگران نباش برو بهش بگو نامه هایی که دست تو هست پسش بده توهم سعی کن ازش آتو (عاتو-آطو-عاطو-آتوع😐) بگیری واسه وقتای ضروری

آقای قاضی بعضیا میخوان با ما باشن ولی زوده واسشون اینقد بالا باشن 😏
پس نگران نباش برو بهش بگو نامه هایی که دست تو هست پسش بده توهم سعی کن ازش آتو (عاتو-آطو-عاطو-آتوع😐) ...

همه چیزاشو قایم میکنه...۷ ملیون درامدشه من از یکی از دوستاش فهمیدم سوتی داد جلو من بعد یهو حرفشو خورد....اگرم برم بهش بگم پس بده میگه چیزی پیش من نیست خیلی دروغگوئه

دعا کن برام...این تاپیکو زدم بلکه دعای خیر یکی در حقم گیرا بشه....تودلت پاکه معلومه از دلسوزی ک داری و کامنتت...من خیلی گره هست تو زندگیم خیلی زیاد

بهاری که خزان شد...بهارِخزان(بخزان)
2731
همه چیزاشو قایم میکنه...۷ ملیون درامدشه من از یکی از دوستاش فهمیدم سوتی داد جلو من بعد یهو حرفشو خور ...

مرسی عزیزم مطمئن باش خدا کمکت میکنه هیچوقت از رحمت خدا نامید نشو انشالاه که به خواسته دلت برسی و خوشبخت بشی گلم🙏🏻😙

آقای قاضی بعضیا میخوان با ما باشن ولی زوده واسشون اینقد بالا باشن 😏

عزیزم من در مورد خواهرت قضاوت نمیکنم...

منتها بنظرم شما دنبال کار باشید همونجور که خواهرتون کار پیدا کرد و پول جمع کرد...

و از پدرتون انتظار نداشته باشید که یه بخش از اموالشو بنام شما بزنه چون ایشون بجز شما فرزندان دیگه هم داره..

شما فکر و خیالتو کردی تموم شد رفت حالا وقت تلاشه مثل خواهر و برادرت پاشو تلاش کن

و این که میگی خواهرم پول اب و برق نمیده و فلان دیگه اون ی مسالیه بین خودش و پدرتون... پدرتون هرچقدرم از نظر شما ساده باشه تجربه بیشتری از شما داره

حتما دلیلی برای اینکارش داره

از چه نا آرامی؟ آنجا که راهی نیست❤️خدا❤️راه را میگشاید 

و در مورد نامه ها هم بهتره ارتباطتو با خواهرت بهتر کنی

اون ازشما بزرگتره... شما از دلش خبر نداری شاید افسردگی داره شاید داغونه...

شما باهاش ارتباطتو خوب کن کینه و نفرتو حسادتو از خودت دور کن با محبت خواهر و برادرتو همراه خودت کن

و بگو ابروی تو ابروی اوناهم هست

از چه نا آرامی؟ آنجا که راهی نیست❤️خدا❤️راه را میگشاید 
2740