2733
2739
عنوان

@::: عنبر نسارا::@

| مشاهده متن کامل بحث + 98475 بازدید | 157 پست
لطفا کسانی که استفاده کردن راهنمایی کنند
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتی زنبوری؟
مامانا حتما این کتابو بخونین: من دیگر ما! این جمله قشنگم رو جلدش نوشته: فرزند ما از ما جدا نیست، او خود ماست اما در اندازه ای کوچکتر فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
نه عزیزم هستم
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2742
من استفاده کردم عالی بوده توی زغال گردون زغال سرخ کن بعد یه چیز تیز مثل این گیر سر مشکیا که مال شینیونه بکن توی عنبر نسا و بگیرش رو گاز شعله ور که شد بگیرش کنار و فوتش کن تا دودش شروع بشه بعد بذارش رو زغال و یه ق چ خاکشیر و یه کوچولو اسفند هم بریز روش گلدونی که تهش خالیه برگردون روش و یه دامن بلند بپوش و واسا روش یا رو زانوهات وایسا البته این کارارو سریع انجام بده که دودش تموم نشه
مامانا حتما این کتابو بخونین: من دیگر ما! این جمله قشنگم رو جلدش نوشته: فرزند ما از ما جدا نیست، او خود ماست اما در اندازه ای کوچکتر فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
من خودم برا راحتی کار از این دستشویی فرنگیا که باز و بسته میشه میذاشتم و لوله پایینشو میکردم توی گلدون و راحت مینشستم روش و یه چیزی مینداختم رو پام اینطوری خود زغال گردونو بذار تو گلدون و اینکارو بکن
منظورم گلدون ته سوراخ بود
2738
یه دست لباسم بذار مخصوص اینکار که لباسات بو نگیره یه روسری هم سرت کن بعدش یه دوش بگیری بوش میپره
منکه بدترم کرد نمیدونم چطوری بعضی ها رو خوب میکنه من چنان سوزشم رو بدتر کرد گریه کردم اتیش گرفتم با اینکه 4 بار هر بار 20 مین دود دادم فقط بدترم کرد و خوب نکرد به نظرم خوب نیست هر راهی رو امتحان کرد همون دکتر بهتره
من عفونت و زخم داشتم البت زیر نظر دکتر سنتی بودم و داروهای دیگه ای هم استفاده کردم همونطور که بچه ها گفتن باید مال الاغ ماده باشه
2706