2752
2734
عنوان

@::: عنبر نسارا::@

| مشاهده متن کامل بحث + 98504 بازدید | 157 پست
لطفا کسانی که استفاده کردن راهنمایی کنند
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

رفتی زنبوری؟
مامانا حتما این کتابو بخونین: من دیگر ما! این جمله قشنگم رو جلدش نوشته: فرزند ما از ما جدا نیست، او خود ماست اما در اندازه ای کوچکتر فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
نه عزیزم هستم
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2731
من استفاده کردم عالی بوده توی زغال گردون زغال سرخ کن بعد یه چیز تیز مثل این گیر سر مشکیا که مال شینیونه بکن توی عنبر نسا و بگیرش رو گاز شعله ور که شد بگیرش کنار و فوتش کن تا دودش شروع بشه بعد بذارش رو زغال و یه ق چ خاکشیر و یه کوچولو اسفند هم بریز روش گلدونی که تهش خالیه برگردون روش و یه دامن بلند بپوش و واسا روش یا رو زانوهات وایسا البته این کارارو سریع انجام بده که دودش تموم نشه
مامانا حتما این کتابو بخونین: من دیگر ما! این جمله قشنگم رو جلدش نوشته: فرزند ما از ما جدا نیست، او خود ماست اما در اندازه ای کوچکتر فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
من خودم برا راحتی کار از این دستشویی فرنگیا که باز و بسته میشه میذاشتم و لوله پایینشو میکردم توی گلدون و راحت مینشستم روش و یه چیزی مینداختم رو پام اینطوری خود زغال گردونو بذار تو گلدون و اینکارو بکن
منظورم گلدون ته سوراخ بود
یه دست لباسم بذار مخصوص اینکار که لباسات بو نگیره یه روسری هم سرت کن بعدش یه دوش بگیری بوش میپره
منکه بدترم کرد نمیدونم چطوری بعضی ها رو خوب میکنه من چنان سوزشم رو بدتر کرد گریه کردم اتیش گرفتم با اینکه 4 بار هر بار 20 مین دود دادم فقط بدترم کرد و خوب نکرد به نظرم خوب نیست هر راهی رو امتحان کرد همون دکتر بهتره
من عفونت و زخم داشتم البت زیر نظر دکتر سنتی بودم و داروهای دیگه ای هم استفاده کردم همونطور که بچه ها گفتن باید مال الاغ ماده باشه
2706