2737
2734
عنوان

شیرخشک و شیر خودم... دارو... کمک

111 بازدید | 11 پست

من 20 روزه که زایمان کردم چندتا داروی مختلف و واجب مصرف میکنم که توی رده c هستن

اولشم چون بچه زودتر به دنیا اومد چند روز شیر نداشتم شیرخشک دادم بهش

چون فشارم دارم و خیلی ضعیف شدم شیرم رو که دوشیدم بهش دادم چندبار بالا اورده کامل همه شو

سینمم نمیگیره 

برای دارو ها که تو شیرم هست و اینایی که گفتم عذاب وجدان دارم که شیرخشک میخوره 

نمیدونم چیکار کنم ضرر دارو ها بیشتره یا ندادن شیر خودم؟؟؟ 

اينكه شيرتو ندي فك كنم ضرري داشته باشه برا بچه خيليا تو دنيا فقط شيرخشك ميدن

در مود داروهاتم بايد از متخصص سوال بكني

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

اگ ازین نظر میگی ک ویتامین برسه یا باهوش باشه 

باید بگم هیچ تفاوتی نداره 

من اگ بودم حتما شیرخشک میدادم با مکملای خوب وقتی بعد 6ماه شد ب تغذیش حسابی اهمیت بدی اکی میشه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مبارک باشه قدم نورسیده ♥🌹 در مورد ضرر داروها از دکتر بپرس ولی ببین عزیزم چرا از دادن شیر خشک عذاب وجدان میگیری خب به نظر من اصلا هم بد نیست اگر شیر خودت به خاطر داروها بد باشه خب شیر خشک بهتره 

💖فقط خدا💖 بعد از 5 سال خدا بهم نی نی داد 😍 دختر خوشگلم حلما خانم 2۵ خرداد ۹۸ دنیا اومد😍😍💖💖💖خدایا شکرت ❤❤❤

منم تا۳ماه ب پسرم شیر خودمو دادم؛الان ک ۸ماهشه شیر خشک میدم،از نظر وزنگیری پسرم مشکل داشت ترجیح دادم شیر خشک بدم الانم خداروشکر راضیم.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
2740
منم تا۳ماه ب پسرم شیر خودمو دادم؛الان ک ۸ماهشه شیر خشک میدم،از نظر وزنگیری پسرم مشکل داشت ترجیح دادم ...

منم تا دوماهگی شیر خودمو دادم ولی الان میگم کاش ازهمون اول شیر خشک میدادم چون شیرم کم بود وبچم دوماه همش گریه میکرد 

💖فقط خدا💖 بعد از 5 سال خدا بهم نی نی داد 😍 دختر خوشگلم حلما خانم 2۵ خرداد ۹۸ دنیا اومد😍😍💖💖💖خدایا شکرت ❤❤❤

عزیزم در حقش ظلم نکن.گناه داره.هم خودت ضعیفی و فشار داری خیلی آسیب میبینی.هم بچه درست رشدشو نمیکنه.شیرخشک بهش بده.این همه بچه شیرخشک میخورن عزیزم.چه اشکالی داره مگه؟؟؟یه موقع داروهات براش خطرناک باشه.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
منم تا دوماهگی شیر خودمو دادم ولی الان میگم کاش ازهمون اول شیر خشک میدادم چون شیرم کم بود وبچم دوماه ...

منم ازوقتی شیر خشک ب بچم میدم با اینکه مستاجریمو خیلی خرجا زیاد شده ولی میگم ای کاش اون ۳ماهم شیرخشک میدادم؛اگه رو جعبه شیر خشکو بخونن نوشته ک چ مواد مغذی واسه نوزاد داره؛اگه یه روزی دوباره مغز خر خوردمو خواستم بازم تواین گرونیااااااا بچه دار شم مطمئنن از روز اول بهش شیرخشک میدم.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.