2733
2734

جدیدا مد شده میگن مجردا برن خونه مستقل بگیرن 

گم و گور شن تا ما هرروز با بچه هامون بریم خونه پدر مادر و

خودشون تو خونه شوهر مفت نشستن 

هرروز برن خونه پدر خوشگذرونی 

بعد مجرد بره از محل قانونی سکونتش بیرون 

بعد انگار بر حقوق یه دختر مجرد میشه خرید خونه کرد 

بعد اگر این دختر مجرد تنها  زندگی کنه اتفاقی براش بیفته 

همینا میگن مشکل خودش بوده تنها زندگی کرده 

واقعا خدایا خودت ظهور کن

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی میگی

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                       goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
چرا نمی فهمم چی میخوای بگی

میخواد بگه مجردا وقتی خواهر برادر متاهل میان‌خونه پدر و مادرشون اذیت میشن بقیه میگن برو خونه مجردی بگیر اذیت نشی و....

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

عزیزم تو ایران خانواده داره معنیشو داره از دست میده والا من تا مجرد بودم چشم انتظار خواهرم بودم بیاد خونمون البته خواهرم هفته ای یه بار میومد ولی خودمم میرفتم پیشش عاشق بچه هاشم نمیدونم چرا اینجوری هستن بعضی ها 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
نشنیدم الان شما گفتی دیدم

بخدا مد شده میگن  هرکس مجرده اگر نمیتونه تحمل کنه 

هرروز خواهر براداراش بیان 

گم شه بره خونه بخره 

الان شما میگی تنها و مستقل زندگی کردن بده؟

نه اما چرا مجردا جون بکنه خونه بخره 

بعد متاهلا خودشون تو خونه شوهر مفت بشینن 

و هرروز بیان خوشگذرونی خونه پدر 

بقیه  مجرد ها رو رو زجر بدن 

عزیزم تو ایران خانواده داره معنیشو داره از دست میده والا من تا مجرد بودم چشم انتظار خواهرم بودم بیاد ...

هرروز اومدن درست نی

اونوقت پولش کجاس خونه مسکن ملی هم بخاد ثبت کنه الان ۲ تومن پول میخاد😂

همین رو بگو 

حودشون چند سال میشینن خونه پدر شوهر تا خونه بخرن 

بعد مجرد بره خونه بخره؟؟؟؟؟؟ 

عزیزم تو ایران خانواده داره معنیشو داره از دست میده والا من تا مجرد بودم چشم انتظار خواهرم بودم بیاد ...

منم همینطور تاره خواهرم شاغل بود هرروز باید بچه هاشو میاورد دوتا بچشو نوبتی من و‌مامانم نگه میداشتیم خودم دانشجو بودم گاهی بخاطر اونا حتی مرخصی گرفتم

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706