2752
2734
عنوان

چرا شوهرمن اینجوریه +۱۸

| مشاهده متن کامل بحث + 3784 بازدید | 133 پست
عزیزم شاید سردمزاجه کلا بدن که اسپرم سازیش متوقف نمیشه، ظرفیتش پر میشه خودشو تخلیه میکنه تو خواب، شم ...

آخه می گه بهش گفته تو هم برو خودارضایی کن ،دوست پسر پیدا کن

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده

واقعا اینجا چرا بعضی از خانوما الکی گیرمیدن ب شوهراشون؟ 

واقعا عصابتون اضافه کرده؟ ول کنین بابا. هرکاری دوست دارن بکنن. چراانقد دنبال تومخی هستین اخه؟

درانتظار یک نگاه از طرف خدای مهربون😔 تیکر شرکت توی آزمون بانکمه🙈میشه وقتی ک امضامو خوندی برام صلوات بفرستیو دعاکنی ک به ۲تاحاجت دلم برسم؟😇منم برای همتون دعامیکنم ک به خواسته های دلتون برسین😘😘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دقیقا اینجوریه بهشم گفتم چرا دلت میخواد سمت من نمیای اخه بعد من از خدامه تو خواب شده باشه من شک دارم ...

قضاوت نمیکنم شوهرتو ولی چون شوهر خودم ارضا میکرده یا میکنه هنوز خودشو ذهن من طرف این میره ولی هرچی کاری ازت برنمیاد مگر با حرف و ارامش و اگ‌درست نشد بیخیالی خودت

2731
منم اونجوری میشم .  اون کلی حرف و حدیث بارش کرده چجوری شام بزاره واز دلش دربیاره 😞

چون اون دست خودش نبوده و استاتر باید یکم تحقیق کنه و اطلاعاتشو بالا ببره بعد خواب من خودم منگه منگم اونم تازه بیدار شده استاتر دعوا کرده خب اعصاب بهم میریزه دیگه 

نگران نباش طبیعیه تو. مردا هم طبیعیه منم همسرم اینطور میشه

آخه می گه بهش گفته تو هم برو خودارضایی کن ،دوست پسر پیدا کن

خب گیر داده اونم عصبی شده حرف بدی زده ها ولی مطمین باش از عصبانیت بوده مگه نه هیچ مردی نمی گه برو دوست پسر بگیر

ادرس پیج اینستا من @attari_nasrin
شوهر منم اینطوری بود از همون هفته اول اتاقش رو جدا کرد نزدیک ۱-۲ سال دعوا داشتیم بعد ولش کردم دست نز ...

خوب شوهر منم جدا میخوابه هرچی میگم بیا پیش ما بخواب بهونه میاره ک بچه نمیذاره بخوابم دخترم تا  صبح صداش درنمیاد ولی از وقتی ب دنیا اومده جاشو جدا کرده نمیخوابه پیش ما

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️
کاملا عادی و طبیعیه البته نه هرشب ولی خب گاهی مخصوصا بعد ی مدتی که رابطه ندارن کاملا طبیعیه این مسئل ...

دقیقا تو عصبانیت حرفایی زده شده که حتما ته ذهنش هست و به زبون آورده شوهر منم همینجوری بهم گفته بود میدونم چه دردی داره

من خودم که یه خانمم گاهی اینطور شدم و تا جایی که اطلاع دارم مردا تو خواب اینطوری میشن حتی از دوران م ...

حرفاش که دست خودشه می تونست یه بهونه بیاره و دوش بگیره اگه ناراحتی همسرش براش مهم باشه 

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
عزیزم شاید سردمزاجه کلا بدن که اسپرم سازیش متوقف نمیشه، ظرفیتش پر میشه خودشو تخلیه میکنه تو خواب، شم ...

چیکارش کنم اخه دکترم نمیاد میگه تو مشکل داری عادی نیستی تو برو دکتر اینقدم بد دهنه یه حرفایی میزنه ادم از یادش نمیره ۱۰ سال

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️

خیلی اصرار نداشته باش به رابطه وقتی اون نمیخاد اگه اجبارش کنی بدتر زده میشه و دوری میکنه یه مدت اصلا حرف رابطه نزن جو رو اروم کن برا خودت وقت بزار لباس خواب جذاب بپوش ارایش کن خودش کشیده میشه سمتت

من قبلا فکر میکردم باید برا رابطه رفت پیش همسر خوابید وناز و نوازش و تحریک و.. داشت که مرد بخاد رابطه داشته باشه...اما بعد فهمیدم نه لباس خواب و ارایش خیلی بیشتر از این چیزا مرد رو جذب میکنه..توی یک روز خاص لباس خواب جذاب بپوش ارایش کن حتی اگه طرفت نیومد برای دل خودت این کار و کن مطمین باش خودش کم کم بر میگرده..هر مردی بگه اینا برام جذاب نیست دروغه...خود من زجر ها بی محلی و بی محبتی زیاد کشیدم واسه رابطه طردم کرده بارهای بار