2733
2734
عنوان

چرا شوهرمن اینجوریه +۱۸

| مشاهده متن کامل بحث + 3784 بازدید | 133 پست
خب گیر داده اونم عصبی شده حرف بدی زده ها ولی مطمین باش از عصبانیت بوده مگه نه هیچ مردی نمی گه برو دو ...

یه چیزی بگم منم تازه فهمیدم حرفایی که تو عصبانیت زده می سه احساسات واقعی طرف هستش که به دلایلی گفته نشده

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرفاش که دست خودشه می تونست یه بهونه بیاره و دوش بگیره اگه ناراحتی همسرش براش مهم باشه 

میگم که مردا وقتی منگن و ویندوز دیر میاد بالا براشون 😆 این عصبی شده هر چی تونسته گفته اما دسته خودشم نبوده تو دلش حتما ناراحت میشه اما جلو استاتر الان خودشو میگیره کم نیاره استاتر هم میتونست یکم اروم سوال جواب کنه که اینطور نمیشود الان گریه کردن برا چیه هم زن هم مرد این طبیعیه اتفاق بیپفته

آخه می گه بهش گفته تو هم برو خودارضایی کن ،دوست پسر پیدا کن

اون حرفش خیلی زشت بوده ولی به نظرم خجالت کشیده اینجوری شده از رو عصبانیت یه چرت و پرتی پرونده، کلا سردمزاجیش باید درمان شه تو این مورد حق با اسیه

2731
چیکارش کنم اخه دکترم نمیاد میگه تو مشکل داری عادی نیستی تو برو دکتر اینقدم بد دهنه یه حرفایی میزنه ا ...

خب اینجا حق با توست خودت برو دکتر ببین بدون حضور شوهرت راهکاری ندارن بهت بدن

من خودم که یه خانمم گاهی اینطور شدم و تا جایی که اطلاع دارم مردا تو خواب اینطوری میشن حتی از دوران م ...

اخه اینکه بیدار بودو پرید بالا و بعد یه ربع درومد بیرون جای شک داره.بعد خیلی حرفای بدی بهم زد بهم گفت گمشو برو خونه بابات نمیخوامت جمع کن برو بچتم ببر ب بچه خودشم رحم نمیکنه من یه مریضی تو بچگی داشتم رفتم برا عمل چشمم این فهمید اونجا ک من بچگی مریض بودم ولی خوب شدم و الان مشکلی ندارم حتی اونو پرید سر من ک تو از بچگی تشنجی بودی مغزت مشکل داره باید از اول ب من میگفتن تو اینجوری ای خیلی دلم شکست گفتم ببین من از چی ناراحتم ب فکر رابطه ی خوبم این چیو میکوبه سر من مگه ایدز داشتم ک خجالت بکشم چرا چنین حرفی زد خیلی دلم شکست

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️
خوب شوهر منم جدا میخوابه هرچی میگم بیا پیش ما بخواب بهونه میاره ک بچه نمیذاره بخوابم دخترم تا   ...

ما از اول ازدواج ،با یه مشاور خوب حرف بزن می گم که من عاشقش بودم ولی دروغ چرا الان نه ،به خاطر بچه ها کنارشم همین ،دستمو نمی گیره کنارم نمی شینه با هم به جز مسایل مهم حرفی نمی‌زنیم بیرون نمیریم حتی تو این ۸ سال ۲ بار مسافرت رفتیم اون با مامانش تو یه اتاق بود من با بچه ام تو یه اتاق دیگه

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
خب با اسی س کس نداره بعد تو خواب میشه آدم حسود میشه شما خودت ناراحت نمیشی شوهرت طرفت نیاد بعد تو خوا ...

چرا آدم ناراحت میشه خیلی هم میشه ولی به فکر چاره میفتم نه اینکه جنجال به پا کنم که دهنشو باز کنه هرچی دلش میخواد بگه 

اول اینکه این قضیه اگر تو خواب باشه کاملا عادیه همشم دلیلش فشار جنسی نیست . سرد بودن اتاق و یخ کردن کمر. یا خوردن سردیجات زیاد هم تاثیر زیادی داره.

استارتر جان زندگی چند ساله رو نمیشه با یه تاپیک نظر داد بنظرم یه ریشه یابی تو مشکلاتتون بکن ایاازاول اینجور بوده؟ جدیدا اینجور شده؟ آیا تو زیادی بهش می‌چسبی و کنترلش می‌کنی ؟ خودت داری میگی از زمان دعوا با خانواده اش. اینطوری شده خوب رابطتو خوب کن باهاشون

دعوا بده خیلی بده ولی یه حسنی که داره با حرفایی که توش زده میشه شاه کلید حل ماجرا میاد دستت

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
اسی اگه تو خواب باشه اشکالی نداره عادیه من‌خودمم توخواب برام پیش میاد ولی متاسفانه بعضی مردا به خودا ...

خوب منم ازین ناراحتم نه ازین ک تو خواب بوده چون طرفم نمیاد و من چند بار لباس خیسشودیدم میگم نکنه خود ارضاییه ک سمت منم نمیادو همش میگه چندشم میشه از سک.س با تو و هوقم میگیره و .....حرفاشم ک دیگه بماند اینقد بد دهن و عصبیه وقتی سگ میشه چشاشو میبنده دهنشو باز میکنه

اخه اینکه بیدار بودو پرید بالا و بعد یه ربع درومد بیرون جای شک داره.بعد خیلی حرفای بدی بهم زد بهم گف ...

تو غرورشو شکستی اونم عصبی شده واسه اینکه حس مردونگیشو ببره بالا اون حرفارو بهت زده

تمام گله هات قبول ولی اشتباه ترین برخوردو داشتی

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
اخه اینکه بیدار بودو پرید بالا و بعد یه ربع درومد بیرون جای شک داره.بعد خیلی حرفای بدی بهم زد بهم گف ...

مرداد همشون همینن گلم ناراحت نشو 

اخی عزیزم 

ببینم تمیتونیم قضاوت کنیم شاید از خواب پاشوده که دیگه بیار بره دستشویی که تو یهو اومدی ترسیده نمیخواسته متوجه بشی اما خود ارضایی برا مردا سخته سخت ارضاع میشن و ضرر های خودشو همراه داره ... مردا تو اعصبانیت نمیفهمن چی میگن همین الانم حتما ناراحته اما به رو نمیاره جلوت که کم نیاره اون بعد خواب منگه منگ دیگه اینطوری که شده بهم ریخته عصبی شده 

اخه بیدار بود من رفتم بعد یه ربع درومد بیرون میگم خوب وقتی دلت میخواد جرا ب من نمیگی چرا اینقد سک.س ...

دست خودشون نیست وقتی خرما موز یاهرچیز شیرین وپرانرژی قبل خواب بخورن توی خاب اینطوری میشن ربطی ب رابطه نداشتن نداره

اسی این اتفاق برا همه مردا کم یا زیاد میوفته شوهر من وقتی اینجور می شه هم‌خجالت می کشه هم از دست خود ...

والا  برامن انگار راضیه و عادیه براش

شوهر منم ی بار چند ماه پیش گفت براش تو خواب پیش اومده. گفت تو دوره مجردیم گهی پیش میومد ولی چندین سال اینطور نشده بود. منم داد و هوار نکردم. گفت خوابتو برام بگو😉 اتفاقا شوهر منم زیاد نمیخواد ولی خب میبینم وقتی رابطمون با هم خوبه و درگیری فکری نداره خودش میخواد اونم زیاد. حتما فکرش درگیره

بعدم اگه ی چند روز رابطه نداشته باشن بدن خود ب خود خودشو تخلیه میکنه ک طبیعیه.

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴