2737
2734
عنوان

دلم از دست بچه هام خووووونه...خون جلو چشامو گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 2601 بازدید | 183 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقتشه?من چی بگم بعد دوسال از ازدواج باردار شدم اصلا نفهمیدم از دونفره هامون بخدا بچمم انقد اذیت ...

من چی بگم بعد18روز باردار شدم الانم 3/5سالشه تو بعله😂😂😂برا بدبختیام میخندم گریه میکنم

خدایا یاورم باش☝☝☝
2731
از کی دلخوری مادرشدن همینه دیگه منم ازوقتی زایمان کردم کمر زانو پا ندارم مهره های کمرم داغون ریزش مو ...

ازشانسم دلخورم دوربریام همه زایمان کردن یکدوم مشکلات منوندارن من دیسک کمر گرفتم جابجانمیتونم بشم 

میدونی چقدرسخته یه زن منتظرباشه کسی چیزی بهش بده یاکاراشو انجام بده درصورتی قبلا تمام کارام و کارای بقیه رودوش من بوده دیگه از کمردرد توانی ندارم هرکارم کردم خوب نشدم ازهمچی ناامیدم

طرزرفتارشماویترینی ازشخصیت شماست 💯
2740
عزیزم ماجرای شما به کجا رسید. مختصر توضیح میدید؟ آزمایش دادید؟جواب اومد؟واکنششون چی بود

سلام

بچه کپی پدرشوهرمه 

شوهرم عکسشو دیده رفته به شوهرعمه ام گفته بچه روبده به ما ازمهریه اشم بگذره طلاقش میدم 

+۵ام برج۱۱دادگاه مجددداریم واسه دی ان ای 

چون توی رای قبلی امده بود بچه بایدسنش ۲ماه به بالاباشه واسه دی ان ای

چندباراومدن توافق البته پدرش اونم بامبلغ۵۰میلیون

گفتم ابروموچکارمیکنید؟؟برمیگردونیدابرومو

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
سلام بچه کپی پدرشوهرمه  شوهرم عکسشو دیده رفته به شوهرعمه ام گفته بچه روبده به ما ازمهریه اشم ...

غلط اضافه

بخاطرش زندگی بچشون رو نابود کردن؟ حالا همون بچه رو میخوان؟ 

۵۰ تومن پول الان جلوی بچه مدرسه ای بندازی قهر میکنه. 

مهریه ت رو کامل بگیر در مورد بچه هم هر چی قانون میگه. اگه تمایل داشتی بده نگهدارن. اعاده حیثیت هم بکن. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ازشانسم دلخورم دوربریام همه زایمان کردن یکدوم مشکلات منوندارن من دیسک کمر گرفتم جابجانمیتونم بشم&nbs ...

طبیعی زایمان کردی؟چرا اینقد شدیده درمان نداره؟

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
سلام بچه کپی پدرشوهرمه  شوهرم عکسشو دیده رفته به شوهرعمه ام گفته بچه روبده به ما ازمهریه اشم ...

خدا خیرشون نده هر وقت یاد ماجرای تو میفتم حالم بد میشه. خیلی نگرانت هستم زندگی مشترکت که نابود شد تمام تلاشت رو بکن تا کمترین اسیب رو از سمت اونها ببینی. خودت رو در الویت قرار بده.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
غلط اضافه  بخاطرش زندگی بچشون رو نابود کردن؟ حالا همون بچه رو میخوان؟  ۵۰ تومن پول الان ...

اره میگیرم 

خداازشون نگذره

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
خدا خیرشون نده هر وقت یاد ماجرای تو میفتم حالم بد میشه. خیلی نگرانت هستم زندگی مشترکت که نابود شد تم ...

عزیزم من کلی قرص میخورم بیخیال بشم 

نصف موهای سرم سفیدشده

اصلا کوتاه نیایا تا اخرش برو وقتی شوهرت میگه برو گمشو اینقدر کوچیکت میکنه تو هم کم نیار میگم هزینه دی ان ای چنه؟ مراحلش چطوریه؟ 

2706