2733
2734
عنوان

دلم از دست بچه هام خووووونه...خون جلو چشامو گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 2601 بازدید | 183 پست
اصلا کوتاه نیایا تا اخرش برو وقتی شوهرت میگه برو گمشو اینقدر کوچیکت میکنه تو هم کم نیار میگم هزینه د ...

۵ام برج۱۱مشخص میشه میام میگم

بایدبریم پزشک قانونی 

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
واای چقد سخت بوده  خونه مادرشوهر با دو تا برادر شوهر مجرد رو درک میکنم   ولی من تو اون ...

۳ سال هر روز دعوا و جنگ داشتیم دیگه اخر کار مادرشوهرم با شوهرم دعواشون شد بیرونمون کرد 

لباسشویی و جاروبرقی و ۱۳ تا النگو و سرویس طلام رو فروختم  

۶ تا در چوبی برا خونمون خریدیم و حمام رو کاشی کردیم و با یه بچه ی دوساله تو مهر و ابان اومدیم  تو خونه ای که گچ و خاک بود و اشپزخونه نه کابینت داشت نه کاشی دسشویی گوشه ی حیاط تا دوماه گاز نداشتیم 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سه قلو داری؟دخترن یا پسر؟

چهار تا تک قلو 

سه تا دختر یه دونه پسر

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
این سه تاویرانگردخترگلین؟😲باورم نمیشه من یه پسردارم ک کثیف کاریاش ب انداره ده تابچست

همشون مثل همن چه دختر چه پسر شیطنتشون اندازه ی همه یعنی بمب میندازن وسط زندگی

2742
چهارقلوعن؟؟

چهار تا تک قلو

2740
امیدوارم یهوخداجون سوپرایزتون کنه بیاین ازشیطنتش تاپیک بزنین😍اللهم صل علی محمدوال محمد

ممنونم دوست مهربونم

انشالا خدا صدا و دعاهای شمارو بشنوه حداقل💔

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
ایشالا بچه دارمیشید هزارانننن راه هس نهایت سرپرستی بچه قبول کنید

آخه شرایط مالیمون اونقدا اوکی نیس ک بتونیم بچه ب سرپرستی بگیریم نمیدن بهمون که

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
منم پارسال مثل شما بودم الان بزرگه ۲۹ ماهه کوچیک ۱۴ ماهس یا دارن کارتون میبینن یا بازی میکنن خیلی خو ...

آخی خدا حفظشون کنه تا خواستم بخوابم بیدارشدن با حرف شما آرامشمو حفظ کردم گفتم منم سال بعد یاد این روزا میفتم😍

❤دخترم زندگی منه❤
نه عزیزم سزارین دومم بود هرجادکتررفتم خوب نشدم  چمیدونم خواهرشانس کچل منه

از شانست استخرم نمیتونی بری انشالاخوب میشی به مرور زمان

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
برید کنار من بیام😃 یه دوقلوی دختر و پسر دوسال و هفت ماهه دارم تازه درسم میخونم الانم امتحانای ترمم ...

عاشقت شدم دیوونه 🥰🥰🥰 من بچه م ده ماهشه شوهرم مشکل اسپرم داره همینو بعد از دو تا سقط خدا بهم داده نمی‌تونستم تصمیم بگیرم که بچه م یه سالش شد برای دومی اقدام کنم یا نه که تو رو دیدم 😁😁😁 بعد از دو قلو خیلی خوبه که سومی رو میخوای انگیزه شدی برام

2706