2733
2734
عنوان

دلم از دست بچه هام خووووونه...خون جلو چشامو گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 2601 بازدید | 183 پست
نه همون عقدم قبوله

خواه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اوضاعم با اختلاف چهار ماه از شما بدتره تازه من شهر غربتم دست تنها دهنم سرویسه زایدم به خودم فحش میدم ولی من بچه اولم با ای یو ای بعد ۵سال باردار شدم وسختیکشیدم برای مادر شدن اما گاهی قاطی میکنم اما باز پشیمون میشم میگم اونا که نمیخواستن بیان من اوردمشون پس با خودم میگم دهنتو ببند صبور باش

اللهم عجل لولیک الفرج .سید محمد رضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم 😍😍😘😘 نی نی یار جون میشه کاربریمو برگردونی لطفا من که چیزی نگفتم قول میدم دختر خوبی باشم
2742
سنم سی هس دخترم ۵سال ولی ازبس دخترم غرو غرو هس هم دلم واسش میسوزه تنهاس ولی اینکه یه بچه دیگه بیارم ...

دختر منم غرغرو بود و تنها ولی یکم صبر کنید که بتونه خودش رو برا شرایط وقف بده اونجوری هم برا شما هم برا خودش راحت تره 

بزرگه نمیذاره کوچکه رو بخوابونم کوچکه همش گریه و غر بزرگه رو اعصاب همش گریه و غر 3 سال و 7 ماهش ...

منم بچه هام 4سالهو9ماهن...الان دقیقا همین وضع رو دارم.. بزرگه لامپ اتاق رو روشن کرده نمیزاره بخوابونمش

برا منم ۲۳ماهه و ۲ماهونیمه😭از ۵صبح بیدارم الانم یکی روپامه یکیم تو گهوارش تکون میدم

منم پارسال مثل شما بودم الان بزرگه ۲۹ ماهه کوچیک ۱۴ ماهس یا دارن کارتون میبینن یا بازی میکنن خیلی خوبن با هم راحت شدم، این روزا هم میگذره.

2738

وای ما الان ۴ساله ازدواج کردیم شوهرم مخالفه بچه اس ولی من شدیدا نیاز دارم واقعا بهش دیگه خسته شدم از تنهایی و نگا کردن ب در و دیوار خسته شدم از کنایه دیگران ک چرا بچه نمیاری یا حرفای مفت ک نازاس حتما ولی جدا از اینحرفای مزخرف واقعا دلم بچه میخاد 

پس ناشکر نباشید مامانای مهربون ازخدا صبر بخاید تا بهتون بده

واای یعنی چه مشاجره ای دارن؟؟؟ خب لااقل خودشون حل و فصل میکنن نمیان آویزون شما بشن

اره والا منو خواهرمم دعوامون میشد گیسا همو میکشیدیم در حد مرگ کتک میزدیم مامان بابا دخالت نمیکردن😐 ی گوشه میخندیدن و بیشتر وقتام خودشونو بخاطر ب دنیا اومدن ما لعن و نفرین میکردن😂😂

بچه آخر که باشی:وقتی حرف میزنی انگار تو دبه گوزیدی..  با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید 🚫.. 
فاصلشون کمه واسه همون خیلی اذیت میشی من بچه هام ۸ سال فاصلشونه با هم میسازن خداروشکر تازه بزرگه تو ن ...

حالا خواهرشوهرمنم فاصله ی بچه هاش ۸ ساله ولی خیلی ناراضیه کوچیکه بزرگه رو اذیت میکنه نمیذاره درس بخونه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
برا منم ۲۳ماهه و ۲ماهونیمه😭از ۵صبح بیدارم الانم یکی روپامه یکیم تو گهوارش تکون میدم

خدا ب دادت برسه سخته نه؟ من این ماه حامله نباشم قول میدم ب خدا دیگ شیطونی نکنم😭😭😭

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
2706