2733
2739
عنوان

دلم از دست بچه هام خووووونه...خون جلو چشامو گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 2601 بازدید | 183 پست
من پسرمو بدنیااوردم ایقدر دردمندشدم خدامیدونه  خیلی دلخورم خیلی

از کی دلخوری مادرشدن همینه دیگه منم ازوقتی زایمان کردم کمر زانو پا ندارم مهره های کمرم داغون ریزش مو شدید چه میشه کرد صبور باش 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
بیشین بینیم بابا😁😁😁😁😁پ من چی بگم که سر هفته باردار شدم تازه خونه ی مادرشوور با دوتا برادر شوهر ...

😂😂اخ دلم کبابه برات

بچه آخر که باشی:وقتی حرف میزنی انگار تو دبه گوزیدی..  با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید 🚫.. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند وقتشه?من چی بگم بعد دوسال از ازدواج باردار شدم اصلا نفهمیدم از دونفره هامون بخدا بچمم انقد اذیت ...

توخوب بودی بعددوسال من وچی میگی بعدیه ماه ازعروسیم الان که ۵سال نه ماهشه من اینقدرمی چکونه که دیگه شبا که میخوام بخوابم سرم درحال انفجاره😑

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
لطفا قطع کننده زنجیره نباشید 

خب پس قبل عقد حامله شدم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2731
برید کنار من بیام😃 یه دوقلوی دختر و پسر دوسال و هفت ماهه دارم تازه درسم میخونم الانم امتحانای ترمم ...

خخخخخ یه دورانی منم دختربزرگمو داشتم درسم میخوندم مهمون راه به راه و....بچه دوم و سوم و وای خدایا خودت فقط حافظشون باش

برید کنار من بیام😃 یه دوقلوی دختر و پسر دوسال و هفت ماهه دارم تازه درسم میخونم الانم امتحانای ترمم ...

برامنم دعا کن خدا از همون جفت دوقلوهات بهم بده😭😭😭ای خدااا💔

مامان کاش میشد صدات کنم صدام برسه بهت یبار دیگه بگی جاااانم؟؟💔 مطمعنم هرجا هستی جات از اینجا بهتره پس مامان منو فراموش نکن برام دعاکن مثل تو صبور باشم فرشته ی من😭🖤

وای تو دیگه کی هستی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

💜صعود به گروه بنفش💜قد۱۶۵ هدف ۵۵الی۶۰💜وزن اولیه ۸۰😵وزن فعلی ۷۲🤩🤩 تاریخ بنفش شدن ۳/۱۶💜هدف ۶۰💜
2740
من هنوز۳ماهشه مادرم نگهش میدار  بخاطر شوهرعوضیم موهام سفیدشده  مدام میرم مشاوروقرص میخور ...

عزیزم ماجرای شما به کجا رسید. مختصر توضیح میدید؟ آزمایش دادید؟جواب اومد؟واکنششون چی بود

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
خیلی بهتره من شاغل هستم همسرم و دخترم از پسرم مراقبت میکردن وقتی بچه تر بود و دخترم خیلی کمک کرد.کام ...

سنم سی هس دخترم ۵سال ولی ازبس دخترم غرو غرو هس هم دلم واسش میسوزه تنهاس ولی اینکه یه بچه دیگه بیارم نمیتونم توانش ندارم دلم میخاد بزرگه عاقل باشه کمک کنه آرامش خونه حفظ بشه 

خانم hana7171خیلی برام جذاب بود به خدااشکم دراومدیه احساسی بهم دست دادنمیدونم چیه 😍😙ممنونم برام جالب بود

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
  خب پس قبل عقد حامله شدم

نه همون عقدم قبوله

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706