2733
2734
عنوان

دلم از دست بچه هام خووووونه...خون جلو چشامو گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 2601 بازدید | 183 پست
تو هم‌چیزی نگو من ماه اول عقد باردار شدم    

😂 😂 😂 واقعا؟ چی شد زود عروسی گرفتید؟ الان چندسالشه مُردم از خنده فکر نمیکردم کسی از من ضایع تر باشه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بزرگه نمیذاره کوچکه رو بخوابونم کوچکه همش گریه و غر بزرگه رو اعصاب همش گریه و غر 3 سال و 7 ماهش ...

پس من چی بگم اولی ۱۲ ساله بیش. فعال 

همش در حال غر و گریه دوتا پسر ۵ و یک ساله دارم

اونایی که بچه مدرسه ای دارن می دونن 

کلاسای انلاین با مادرا چه کرد😨😨😢😢😢😭😭😭😭😭🤕🤕🤕

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
بزرگه نمیذاره کوچکه رو بخوابونم کوچکه همش گریه و غر بزرگه رو اعصاب همش گریه و غر 3 سال و 7 ماهش ...

خوب بچه اول باید بزارین ۷یا۸ سالش بشه که بچه دومو بیارین هم استراحت کردین هم اولی بزرگ شده و ارومه

به به عجب دست گلایی

😆😆😆😆😆

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
اونایی که بچه مدرسه ای دارن می دونن  کلاسای انلاین با مادرا چه کرد😨😨😢😢😢😭😭😭😭😭🤕🤕🤕

آره دقیقا 

به به عجب دست گلایی

من الکی گفتم دیدم کوتاه نمیان گفتم که به خودشون امیدوار شن چند دقیقه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

[QUOTE=170343966]من پسرم ۳سالشه هنوزنصفه شب ازخواب پامیشه میگه لالایی روپات بده😭😭[/QUOTEدخترمن خیلی نقققق دیروز اومدم یکم جلو موهاشو کوتاه کنم یه گریه های جانسوزی میکرد اخرم سرشو برگردوند قیچی تاکف سرشو کج چیذ مجبور شدم موهاش تا ته بچینم اینقدربدشده 

آره دقیقا 

سلام 😍

تویی عزیزم

عکس پروفتو عوض کردی؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
اخی عزیزم نمیشه بزرگرو بفرستی با باباش بره بیرون یا خونه مادرت 

ن متأسفانه شرایطش جور نمشه. درضمن ازدواج دوممه و پسر متاسفانه کمی لج تشریف داره. و ازمون حرف شنوی نداره (البته ن بخاطر ازدواجما.نه. همیجوری یکدنده هس) زیاد دوس ندارم پیش همسرم تنها باشه. 😔

منم میخام بذارم دخترم ده ساله بشه بعد بنظرتون اینجوری راحت تره؟

خیلی بهتره من شاغل هستم همسرم و دخترم از پسرم مراقبت میکردن وقتی بچه تر بود و دخترم خیلی کمک کرد.کاملا شرایط رو درک کرد...

2706