2733
2739
عنوان

لک سمج صورت😢

191 بازدید | 14 پست

از بارداری قبلی رو گونه ام لک زده به مرور بزرگتر شد،  الان که دوباره باردارم بازم بدتر شده،با کرم پودرم پوشونده نمیشه، چن بار کرم لایه بردار و روغن ها رو امتحان کردم، هیدروکینونم زدم فایده نداشت، تورو خدا اگه راهی امتحان کردبن جواب داده خواهش میکنم راهنماییم کنید

یه عمر دعاتون میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اگه اینستا داری پیجشو بهت معرفی کنم

درانتظار یک نگاه از طرف خدای مهربون😔 تیکر شرکت توی آزمون بانکمه🙈میشه وقتی ک امضامو خوندی برام صلوات بفرستیو دعاکنی ک به ۲تاحاجت دلم برسم؟😇منم برای همتون دعامیکنم ک به خواسته های دلتون برسین😘😘

عزیزم یرو لیزر پوستت از من که نازکتر نیس گلم 

الان کل صورتم لیزر کردم کل خالهای ریز که دارن مث لک بارداری میشن. اصطلاحا پوست حساس خشک و پر جوش 

به من جواب داد 

صمنا اول سه تا خال لیزر میکنن به عنوان تست یک ماه بعد میری اگر اثر کرد باقی لک ها    بازم میگم درمان قطعی البته بعد زایمان لیزر 

از منی که ۲۰ سال درگیر لک و پیس قبول کن یکبار برای همیشه 

عزیزم یرو لیزر پوستت از من که نازکتر نیس گلم  الان کل صورتم لیزر کردم کل خالهای ریز که دارن مث ...

ممنون از راهنمایی کاملت دوستم، باشه، منتظر میمونم بعد زایمان برم لیزر ایشالا😊

2706