2737
2734
عنوان

حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 903 بازدید | 88 پست
آره بخدا نمیدونسم مست کرده فقط یکم عصبی بود من بعدش فهمیدم میدونم حرکاتم افتصاح بوده ولی درلحظه اتفا ...

دعا میکنم که پشیمون شده باشه و مطمئنا هم همینطوره و از کارش پشیمونه عزیزم 

و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نیست...رفتاراون اشتباه بوده از چی میترسی..واسش خیلیم توضیح نده..فقط بگو از ماشین پرتم کردی طلبکار ...

نه بچم هنوز یه سالشه فقط خیلی ترسیده بود و گریه میکرد 

به دل خسته بگویید خدایی هست....
دعا میکنم که پشیمون شده باشه و مطمئنا هم همینطوره و از کارش پشیمونه عزیزم 

ممنون عزیز دلم داشتم میترکیدم از غصه ممنون که برام وقت گذاشتی و به حرفای دلم گوش دادی و آرومم کردی واقعا احتیاج داشتم با یکی حرف بزنم خدا همیشه مواظبتون باشه و پر از دلخوشی باشین همیشه

2731
ممنون عزیز دلم داشتم میترکیدم از غصه ممنون که برام وقت گذاشتی و به حرفای دلم گوش دادی و آرومم کردی و ...

خواهش میکنم کاری نکردم ممنونم بابت دعای قشنگت انشالله که خدا دلتو شاد کنه و غمی تو دلت نباشه 🙏

و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهاست 
بچه ها باهام حرف بزنید حااالم خیلی بده

اصلا سعی نکن بخوای این کارشو توجیح کنی

به هر دلیلی مردی که به زنش فحش بده و دستشو روی زنش بلند کنه فقط باید توهم پیگیری کنی

نذاری ب پای مست بودنش

کار اون درست نبوده تو کاری نکردی ک معذرت خواهی کنی

اونه که مهمونی مختلط رفته اونم مست! این خودش خیانته اصلا سکوت نکن در برابرش

تو دعا کن شاید حال دلمون خوب شد 😔

چشم عزیز دلم🙂

شمام میگی اخلاق شوهرت همیشه خوب بوده شاید اینسری واقعا حالش خوب نبوده،ولی در هر حال نباید دست روت بلند میکرد

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂
حتما در اینباره باهاش حرف میزنم و سعی میکنم بهش بفهمونم چی به من میگذره وقتی میفهمم رفته مهمونی مختل ...

بنظر من مردی ک بخواد این رفتارو کنه اصلا اسمشو نمیشه گذاشت مرد! و خیلی بیشتر از اینا باید تاوان بده

2738

چه جالب اکثرن کار زشت اونو با مستی توجیه میکنن!!!!

یعنی هر کی مست باشه هر کاری کنه عیبی نداره؟ 

یعنی هر کی مسته ازش بترسیم و بزاریم هرکاری خواست بکنه؟؟؟

اگه اینطوریه خوب ماهم مست کنیم و هرکار دلمون خواست بکنیم!

خانوم عزیز مگه شما چیکار کردی که میترسی طلاقت بده؟

اون بابت کاراش باید از شما بترسه نه شما.

انقد به فکر حفظ ظاهر زندگیتون هستین و از باطن زندگیتون بیخبرین!

مردی که ولت کنه و بره رفیق بازی یا مهمونی مختلط و مست بیاد تو خیابون از ماشین بندازدت بیرون و اینهمه کتکت بزنه , اصلا ارزش اینو داره که تاصب براش دعا کنی که پشیمون بشه.....

نمیگم زندگیتو خراب کن, اما بالاغیرتن زندگیتو درست کن. اول خودتو بعد مردتو درست کن.

ول کن جهان را......قهوه ات یخ کرد!
ببخشیدماجرای اون خانمی که شوهرتون عاشقش شده بود به کجا رسید

همچنان ادامه داره البته مدام از پشیمونی و اینکه میخواد روابطمون رو درس که و وافعا مدام بهم میگفت جبران میکنم تا اینکا این اتفاق افتاد

سلام ..الان من تاپیک و دیدم هرچی خاستم چیزی نگم نتونستم ...کار شوهرت خیلی زشت و زننده بوده و میرم سر اصل مطلب تو رو قران چطوری تونستی تحمل کنی و سکوت کنی و دعا کنی و کتک بخوری و مستیشو ببینیو و اخلاق زشتشو تحمل کنیو  بااااازم بیای دعا کنی ک پشیمون از اون کلمه نمی خامتو طلاقت میدم ....خدا شاهدهاز شدت ناراحتی دستام سفت شده عصبی شدم ...بابا دو تا بزرگترو گواه بگیر و بهشون گوشزد کن ک چکار کرده امشبو ببخش ولی دیگه کوتاه نیا خدایییییییییش....باید بدونی رو کی حساب باز کرده بهش اعتماد کنی وازش کمک بخواه ..قایم کردن به نفعت نیس به پیر به پیغمبر دفعه بعد زودتر کتکت میزنه ...زده به سرم الان دق میکنم ....اووووووف....خدا پشت پناهت

اصلا سعی نکن بخوای این کارشو توجیح کنی به هر دلیلی مردی که به زنش فحش بده و دستشو روی زنش بلند کنه ...

اولین بارش بود ولی خیانتو کرده بود قرار بود تا یک ماه بهش فرصت بدم همه چیو درست کنه کلی پشیمون بود ولی من واقعا روم فشار بود وقتی اسم مهمونی مختلط رو هم شنیدم دیگه دیواانه شدم فقط جیغ میدادم باید صبر میکردم برام توضیح بده 

سلام ..الان من تاپیک و دیدم هرچی خاستم چیزی نگم نتونستم ...کار شوهرت خیلی زشت و زننده بوده و میرم سر ...

عزیزم حق داری ولی شوهر من یه ماهیه دیوانه شده یه دفعه میزنه خودکشی میکنه ما سر مساله خیانتش پیگیر مشاوره بودیم قرار بود اینو حل کنه حالش بد بود وخیلی پشیمون منم بهش با توجه بنظر مشاورم یه ماه فرصت دادم قرار بود بهم ثابت کنه و من توی این یه ماه به هیچی فکر نکنم ولی اون اتفاق لعنتی دیشب کاش من خودمو کنترل کرده بودم تا الانم اون پشیمون باشه ولی من ساعت ۱ نصف شب تو خیابونا پرسه میزدم اونم دنبال من میگشت اینجای کار من خیلی بد بود اونم تو مستی همه طور فکر ناجوری درباره من کرده بود وقتی منو دید روانی بود فقط میزد اولین بارش بود 😔 اصل کار اون که اشتباه و جایی نمیره ولی اونجایی که من از ماشین پیاده شدم و قرلترش جیغ زدم اشتباه بود چون اون تو حالی بود که اصلا نمیفهمید

چه جالب اکثرن کار زشت اونو با مستی توجیه میکنن!!!! یعنی هر کی مست باشه هر کاری کنه عیبی نداره؟  ...

میدونم  منظورت چیه آره شاید مرد من واقعا ارزششو نداشته باشه منم نمیدونم ولی احمقانه دوسش دارم واینکه واقعا تو مستی هیچی حالیش نی آدم...کار اشتباه من از اون جیغا شروع شد نفهمیدم این اصلا منو الان نمیبینه فقط داره عصبی تر میشه شاید اگه مست نبود اصلا این اتفاق نمی افتاد اتفاق بدی بود بعد ده سال زندگی

2706