2733
2734
عنوان

تجربه بتا پایین

81 بازدید | 15 پست

من اولین بتام ۲۳.۵ بود...

۳ روز بعدش رفتم آزمایش رو تکرار کردم بتا ۶۹.۷ شده بود...

روند رشد بتا خوبه؟؟؟

بنظرتون نگران خارج رحمی نباشم؟؟؟

خیلی میترسم..

البته لکه بینی اصلا ندارم

فقط وقتی زیاد سرپا باشمو کار کنم کمر درد میشم...

و چند روز پیش دل درد پریودی داشتم‌که رفع شد...

ممنون میشم اگه از نگرانی درم بیارید...

اینم بگم که من ۱۰ آذر تخمک گذاریم بود و ۲۵ ام تست بیبی چک هاله انداخت...و همون روز آزمایش ۲۳.۵ شد

نظرتون چیه؟

تجربه مشابهی داشتید؟

خداوندا عاقبتمان را بخیر بگردان که تمامِ خوشبختیِ ما در عاقبت بخیری نزد توست💓🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج🌼🍃اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷❤
اگه هر ۴۸ ساعت دوبرابر بشه هیچ مشکلی نیست عزیزم

ممنون عزیزم

خودم حساب کردم دقیقا هر ۴۸ ساعت دو برابر شده

پس نگران خارج رحمی نباشم؟؟؟

خداوندا عاقبتمان را بخیر بگردان که تمامِ خوشبختیِ ما در عاقبت بخیری نزد توست💓🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج🌼🍃اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنون عزیزم خودم حساب کردم دقیقا هر ۴۸ ساعت دو برابر شده پس نگران خارج رحمی نباشم؟؟؟

نه عزیزم .انشالله که همه چی خوب پیش میره.امیدت به خدا باشه.واس منم دعا کن چندروز دیگه باید آزمایش بدم.

جواب بتا چقدر باشه  حامله ایم

بستگی ب رنج ازمایشگاه داره

ازمایشگاهی ک من رفتم ۲۵ ب بالا مثبت قطعی اما ۱۰ تا ۲۵ مشکوک

2740
اسی چندم پریود شدی و چندم نزدیکی داشتی؟

عزیزم من پریودم سه ماه ی باره اونم نامرتبه شدیددد

۱۰ ام نزدیکی داشتم همون روزام تخمک گذاری بود

۲۵ ام بیبی هاله انداخت ازماییش ۲۳.۵

۳ روز و نیم بعد ۶۹.۷

بنظرت طبیعیه؟

نه عزیزم .انشالله که همه چی خوب پیش میره.امیدت به خدا باشه.واس منم دعا کن چندروز دیگه باید آزمایش بد ...

انشالله خوش خبر باشی عزیزم🌷

عزیزم من چریودم سه ماه ی باره اونم نامرتبه شدیددد ۱۰ ام نزدیکی داشتم همون روزام تخمک گذاری بود ۲۵ ...

اخه منم نامنظمم ولی هر ماه میشم نه یه موعد مشخص 

دیشب هم تخمک گذاریم بود و اقدام  داشتم دو هفته ی دگه تست میشه زد ؟

خدایا خودت پشت و پناهم باش
نه عزیزم منم بتام پایین بود خدارو شکر سالمه الان هفته نهم هستم.من یک هفته بعد موعد پریودیم بتام54بود

عزیزم بتاتو بازم تکرار کردی بعدش؟

انشالله خدا فسقلیتو برات حفظ کنه 

چند هفتگی رفتی سونو قلب

اخه منم نامنظمم ولی هر ماه میشم نه یه موعد مشخص  دیشب هم تخمک گذاریم بود و اقدام  داشتم د ...

اره عزیزم تست بزن دو هفته دیگه

عزیزم بتاتو بازم تکرار کردی بعدش؟ انشالله خدا فسقلیتو برات حفظ کنه  چند هفتگی رفتی سونو قلب

من لقاحم دیر بوده.سه روز بعدش آزمایش دادم شد160.دکتر گفت خوبه.طبق تاریخ پریودی باید تو هفته نه میبودم ولی با سونو تو هفته هفت بودم که قلبش میزد شکرخدا.دکتر گف مشکلی نیس اما من چون دوتا سقط داشتم هپارین و شیاف استفاده میکنم.

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
2706