2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا رو ببین:

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=538768&PostID=21091873#21091873
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2728
2740
من اسفناج-تره-کمی جعفری و یه ذره شوید رو خرد میکنم

گاهی کمی هم کلم سفید خرد میکنم.ریز ریز وباریک
باهمین دوغ پاکتیای پگاه درست میکنم.
اول یه دونه تخم مرغ رو تو قابلمه خوب هم میزنم ویه قاشق آرد میریزم داخلش و خوب میزنم تا صاف بشه.کمی دوغ بهش اضافه میکنم و این خمیر شل رو تو دوغ حل میکنم.

بعد بقیه دوغ رو میریزم روش.دو سه تا فلفل سبز میندازم و برنج شسته شده رو ونخود پخته (گاهی کمی سیرله شده هم میریزم)
میذارم رو گاز ومرتب هم میزنم تا به جوش بیاد
یه 5دقیقه که جوشید سبزی رو میریزم و دوتا گوجه خرد میکنم توش یا ازاین گوجه گیلاسی ها میزیم یه مشت

کمی هم میزنم و میذارم تا برنج کاملا پخته و له بشه.سبزیشم بپزه

خیلی خوشمزه و سالمه.من پیازداغ و روغن نمیریزم.اینجوری خوشمزه تره
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
برای 3نفر من دوتا دوغ پاکتی استفاده میکنم و یه کاسه کوچولو برنج
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
مهگلی خوش به حالت آش رشته داری امروز
من عااااااااااااشق آش رشته ام.
جای منم بخور