2737
2739
عنوان

تاپیک وزن مربوط به چالش ( بامدادخمار )

| مشاهده متن کامل بحث + 24236 بازدید | 1314 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وزن اولیه.        هفته قبل.            الان.            هدف

87.              فراموش کردم.        84،4.          56

@فندق_فسقلی    

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

نام کاله 

وزن شروع   ۱۰۷

وزن هفته قبل۹۲/۱۰۰

وزن امروز ۹۱/۰۰

هدف ۷۵

@بامدادخمار    

@فندق_فسقلی    

@دیانا24    

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
2728

خانومی۷۶ 

وزن شروع ۸۸.۶۰ 

وزن هفته قبل ۸۷.۲۵

وزن فعلی ۸۵.۹۵

هدف۶۳

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

سلام دوستان 

وزن اولیه                   ۷۰ 

وزن هفته گذشته     ۵۵/۲۰۰

وزن الان                     🎈

🌹🌹

وزن شروع😔:۷۰     قد :۱۵۴          وزن هدف🎖:۵۵    شروع🌺:چهارم بهمن  ۱۳۹۹   من میتوانم🤩💪           کاهش 😍 ۷۰ _ ۶۸/۶۰۰ _۶۷/۹۰۰ _۶۶/۳۰۰ _۶۵/۶۰۰                    ۶۴/۹۰۰_ ۶۴ _۶۳/۵۰۰_ ۶۳ _ ۶۲/۲۰۰                        ۶۱/۸۰۰_ ۶۱ _  ۵۹/۸۰۰              ۱۴۰۰/۲/۲۶     از گروه نارنجی🧡 صعود به گروه سبز 💚   😍              هدف دوم   🎖۵۴                                                  ۵۸/۸۰۰  -  ۵۷/۸۰۰ -   ۵۶/۲۰۰ -   ۵۵/۴۰۰  -  ۵۵/۲۰۰      وزن     ۵۴                            ۱۴۰۰/۴/۲۷                   صعود به گروه طلائی 💛            به هدفم رسیدم 🎖🎖🎖🎖🎖💃💃💃💃🥰🥰🥰خواستن توانستن است خدایا شکرت 🙏🙏🌹🌹                                          

سلام دوستان گلم 😍😍

وزن اولیه              ۷۰

وزن دوهفته گذشته      ۵۵/۲۰۰

وزن هفته گذشته       🎈

وزن الان                 ۵۴ 

وزن هدف               ۵۴

آخ جون  هورا هورا به هدفم رسیدم 🥰🥰💃💃💃💃💃💃💃😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖🎖

❤❤❤❤❤❤

وزن شروع😔:۷۰     قد :۱۵۴          وزن هدف🎖:۵۵    شروع🌺:چهارم بهمن  ۱۳۹۹   من میتوانم🤩💪           کاهش 😍 ۷۰ _ ۶۸/۶۰۰ _۶۷/۹۰۰ _۶۶/۳۰۰ _۶۵/۶۰۰                    ۶۴/۹۰۰_ ۶۴ _۶۳/۵۰۰_ ۶۳ _ ۶۲/۲۰۰                        ۶۱/۸۰۰_ ۶۱ _  ۵۹/۸۰۰              ۱۴۰۰/۲/۲۶     از گروه نارنجی🧡 صعود به گروه سبز 💚   😍              هدف دوم   🎖۵۴                                                  ۵۸/۸۰۰  -  ۵۷/۸۰۰ -   ۵۶/۲۰۰ -   ۵۵/۴۰۰  -  ۵۵/۲۰۰      وزن     ۵۴                            ۱۴۰۰/۴/۲۷                   صعود به گروه طلائی 💛            به هدفم رسیدم 🎖🎖🎖🎖🎖💃💃💃💃🥰🥰🥰خواستن توانستن است خدایا شکرت 🙏🙏🌹🌹                                          

وزن اولیه.          هفته قبل.         الان.        هدف

87.                                          85.         56

@فندق_فسقلی    

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2738

۲۷تیرماه شروع رژیم

وزن کشی۶۸

هدف ۶۲

گروه نارنجی🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡 شروع رژیم ۱بهمن۱۴۰۱      و۷۸ کیلوام...مثل🐌🐌🐌  برم تا عید ۲ کیلو هم کم کنم راضی ام.سالم خوری میکنم چون نمیتونم ورزش کنم.اگه وزنم اهسته کم بشه بهتره.ولی هدفم تو ماه اول ۷۷ کیلو  🔒  ماه دوم ۷۶بشم 🔒   انشالله به هدفم میرسم.عجله ای ندارم.تاریخ ویرایش امضام ۱ اسفند وزن امروزم ۷۳.وقتی امضام را میخونم تعجب میکنم.۵ کیلو در یک ماه.انشالله که تا اخر اسفند ۳ کیلو کم کنم.🔒🔓۷۰ کیلو بشم.انشالله

سلام عزیزان.

نام:مندا(مهسا)

وزن اولیه:۷۹.۶۰۰

وزن دوهفته پیش:۶۹.۵۰۰

وزن این هفته:۶۹

هدف:۵۵

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

سلام دوستان 

وزن اولیه                     ۷۰

وزن هفته گذشته          ۵۴

وزن الان                      ۵۴

🌹🌹

سلام، 

تاریخ شروع۱۴۰۰/۵/۳

وزن اولیه اولین یکشنبه ۷۱.۵۰

وزن هدف:۵۰

قد:۱۵۰

سلام، تاریخ شروع: ۱۴۰۰/۵/۳ وزن ۷۱/۵، قد۱۵۰ سانت، وزن هدف اول: ۶۵، وزن هدف دوم: ۶۰، وزن هدف سوم:۵۵ ، و وزن نهایی:۵۰ گروه بنفش، سرگروهsepiiiiiideh . امیدوارم همگی با پشتکار، براحتی و سریع به وزن دلخواه برسند.

نام فرح    شروع رژیم۲۷تیرماه  وزن اول۶۸

وزن هفته اول۶۶

وزن هدف ۶۲

@زیتونپرورده    

گروه نارنجی🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡 شروع رژیم ۱بهمن۱۴۰۱      و۷۸ کیلوام...مثل🐌🐌🐌  برم تا عید ۲ کیلو هم کم کنم راضی ام.سالم خوری میکنم چون نمیتونم ورزش کنم.اگه وزنم اهسته کم بشه بهتره.ولی هدفم تو ماه اول ۷۷ کیلو  🔒  ماه دوم ۷۶بشم 🔒   انشالله به هدفم میرسم.عجله ای ندارم.تاریخ ویرایش امضام ۱ اسفند وزن امروزم ۷۳.وقتی امضام را میخونم تعجب میکنم.۵ کیلو در یک ماه.انشالله که تا اخر اسفند ۳ کیلو کم کنم.🔒🔓۷۰ کیلو بشم.انشالله
2706