2726

سلام 

بچه ها لطفا یکشنبه ها ناشتا و با شرایطی که برای وزنکشی گفته شده وزن کنید و وزن جدیدتون رو تو این تاپیک وارد کنید

نیازی نیست حتما تو لیست باشه میتونید هر کدوم پست بزارید و وزنتون رو وارد کنید فقط حتما به این صورت بنویسید👇🏻👇🏻 

نام.     وزن شروع.   وزن هفته قبل.    وزن جدید.    وزن هدف 

بجز وزن تو این تاپیک پست دیگه ای نذارید فقط و فقط تو این تاپیک وزن بدید برای سوال پرسیدن و شرکت تو تاپیک کاهش وزن بیایید اینجا 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻https://www.ninisite.com/discussion/topic/5578841/چاٰلِش-ِماٰداٰمُ-الْعُمْرِ-کاٰهِشِ-وَزْنْ-وَ-لاٰیْ

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

سلام🙋🏻

نام.  پااااستییل

وزن شروع.  71/100 

وزن هفته قبل.  " 

وزن جدید. 70/500

وزن هدف 60

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به روزهای خوب🌱✨                                         نشوددام و قفس،مانع پرواز کسی🕊 03.5.15

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام دوستان گلم🧡🧡

نام: مندا

وزن شروع:👈🏻۷۹.۶۰۰

وزن هفته قبل:👈🏻۷۵.۳۰۰

وزن جدید:👈🏻۷۳.۵۰۰

وزن هدف:👈🏻۶۰

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

نام :ریحان۳۹

وزن شروع :85

وزن هفته قبل:۸۵

وزن این هفته ۸۲.8😊

وزن هدف:65

@بامدادخمار    

@فندق_فسقلی    

@زیبای_سیاه    

تاپیک بامداد خمار    وزن شروع یکم دیماه :۸۵😔               هدف اول:80😏   هدف دوم:75🙂   هدف سوم:70😊هدف نهایی:۶۵😁  (خواستن،توانستن است)          ۲۸ دیماه :وزن ۸۰ (آخ جون نارنجی شدم)😍                  ۱۰  اسفند ماه:وزن۷۵.۳ (هوراااا آبی شدم)

بهار

وزن شروع92.500

وزن هفته قبل92.500

وزن هفته جدید91.150

وزن هدف 70

قد170

رژیم شیردهی

@sepiiiiiideh    

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫

نام لیدی

وزن اولیه 80، وزن هفته قبل 68، وزن امروز 67.5، وزن هدف 60

عضو گروه آبی(چالش بامداد خمار عزیز) وزن قبل80، وزن الان 67، وزن هدف 60  بهترین تغییر بعد از بارداری کم کردن وزنهای اضافه س، خیلی ساده گروه بامداد خمار آرزوی منو برآورده کرد. خیلی از تک تک سرگروها و راهنماهای مهربون ممنونم  
2706