2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979582 بازدید | 118822 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیشده مائده تعریف کن خالی بشی 😔😔

سپیده داستانش خیلییی طولانیه 

بچه ها هم خواستن بگم، نگفتم ولی همین که پیامتو دیدم و بعدش نازگلم از خواب بیدار شد و صورت و بدن نازشو دیدم که پر از کهیر شده باز (چون سرما خورده بهش دارو دادم بدنش ریخت بیرون) بغضم ترکید 

تو و بچه های قدیمی میدونین که ۶ یا ۷ سال پیش دو قدمی طلاق بودم(کاش طلاق میگرفتمو فرصت دوباره نمیدادم)

من از اول ازدواج از رفتارای شوهرم ناراضی بودم، تمام وقت سرش تو‌گوشی بود همه جا حتی تو خونه، من همیشه تنها بودم، هر وقت میخواست میومد سمتم هر وقتم نمیخواست ماه ها نگاهمم نمیکرد، تو عصبانیت هرچی تو دهنش بود بارم میکرد، وقتی قرار شد دوباره به هم برگردیم شرط من این بود رفتارشو درست کنه و‌مهمتر از همه نیاز جنسیمو برطرف کنه اوایل خوب بود باز دوباره شد مثل قبل ولی چشم‌رو‌همه چی بستم. بارها اعتراض کردم ولی هیچ وقت تلاش نکرد درستش کنه به خصوص گوشی و رابطه رو. 

حالا شوهر من ۱ سال پیش گوشی منو مثل اینکه چک میکنه ( متاسفانه به خاطر فشاری که روم بود ای کاش دستم میشکست و این کارو نمیکردم، چندتا فیلم دیدم و اونم فهمید) 

اینم بگم هرکی جای من باشه اذیت میشه که هروقت رابطه بخواد شوهرش بیاد سمتش و هی بخواد بغلش کنه اذیتش کنه وقتی نخواد به زور حتی دستتو بگیره 

حالا بعد ۱سال یهو یادش اومده به روم بیاره و کلی حرف بارم کرده که من فقط به خاطر نازگل تو این خونه ام و تحملت میکنم، تو لیاقت مادر بودنو نداری، اگه یه روزی بخوایم‌جدا شیم هرکاری میکنم تا نازگلو‌ازت بگیرم تا پیش همچین مادری بزرگ نشه( ببه خدا انقدر ادعاش میشه حتی روزی نیم ساعت بیشتر برای نازگل وقت نمیزاره) دلم برای پدر مادرت میسوزه واسه داشتن همچین دختری، حتی بهم تهمت خیانت زد، بهم گفت تا آخر عمر دیگه بهت دست نمیزنم خودت مشکل خودتو حل کن، الان نزدیک به ۱ ماه و نیمه رابطه نداریم، و ۳ هفته است که حتی کنار هم نمیخوابیم و حتی به هم نگاه نمیکنیم. بهم گفته گند زدی به این زندگی.

دلم داره میترکه 

خیلی تنهام 

2731
سلام سلام 💯 تا سلام🥰🥰🥰🥰 خوبین؟ خوشین؟ سلامتین؟ گزارش امروز 17 آذر صبحانه: خاکشیر+نیمرو+نا ...

خدایا منو کور از دنیا نبر🙏🙏🥲🥲😅😅😅

وای خدا من چجوری ندیدم و اشتباهی ریپ زدم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🙈🙈🙈🙈🙉🙉🙉🙊🙊🙊

عضو گروه نارنجی🧡🧡🧡وزن شروع ۱۷ / ۹ /۰۰(۶۷/۷۰۰)🧡هدف (۵۵) 🧡قد ۱۵۵🧡🌷🍁🤩۲۰ / ۹ / ۰۰ (۶۶/۸۰۰)🧡۲۸ / ۹ /۰۰ (۶۶/۱۰۰)🧡۵ / ۱۰ / ۰۰(۶۵/۷۵۰)
میدونم این پست مال منه😂🥰 گیسو جون رو ریپلای کردی😉 عزیزمی 😍😍😘 فردا پرانرژی تر از همیشه هستی، ...

وای ارهههه😅😅🙊🙊🙉🙉🙈🙈

فداتشم مهربون..ایشالا عزیزم

عضو گروه نارنجی🧡🧡🧡وزن شروع ۱۷ / ۹ /۰۰(۶۷/۷۰۰)🧡هدف (۵۵) 🧡قد ۱۵۵🧡🌷🍁🤩۲۰ / ۹ / ۰۰ (۶۶/۸۰۰)🧡۲۸ / ۹ /۰۰ (۶۶/۱۰۰)🧡۵ / ۱۰ / ۰۰(۶۵/۷۵۰)
اشکال نداره دوباره پرقدرت 💪💪ادامه بده شما ارادت بسیار قویه منم بعضی شبا فستینگ هستم برا مقابله ب ...

مرسیییی از دلگرمی ای که بهم دادی انگیزمو بردی بالا😍😍😍😍💪🏽💪🏽💪🏽💪🏽خیلی هم عالی میشه پس فستینگ رو پیش میگیرم 

سلام دخترا صبحتو بخیر عزیزان😍

من رفتم رو ترازو🤦‍♀️

متاسفانه ۶۷/۷۰۰ شدم🥺

از همین الان تا عید بدون چیپ خواهم بود قول قول قول💪💪💪💪♥️♥️♥️💃💃💃

@بادام_زمینی    

@بادکنکناز    

2738
گزارش امروز صبحانه چای و کیک  نهار قورمه سبزی شام مهمون بودم کباب تابه ای،برنج،دلستر میان و ...

سلام نوش جونت

من ک اصلا فرصت خوردن ندارم یعنی یادم میره گاهی😑😑

دیشب کالرین ب ۱۰۰۰هم نرسیده بود دیگ ساعت ۹شد🤕🤕

ورزشم فکرکنم ۳روزه اصلا نداشتم😭😭😭😭ظهر ک خوابه هی شیرمیخواد گفتید مضره 

گفتم شب ورزش کنم‌ک شیرنخوره 

شبم تا میخوابه ۱۱ بعد ظرف میشورم و جمع و جور میکنم شده ۱۲ خسته میگیرم میخوابم😭😱😱😱چندروزه خیلی شلوغ بودم 

تمیزکاری دارم و....

انشالله امروز بتونم ورزش کنم‌جبران بشه😔😪😪😪

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
سلام نوش جونت من ک اصلا فرصت خوردن ندارم یعنی یادم میره گاهی😑😑 دیشب کالرین ب ۱۰۰۰هم نرسیده بود د ...

ببین قبل ورزش بهش شیر بده

تا نیمساعت بعدش میگن بهتره ندی شیر تلخ میشه مثلا

بازم سرچ کن

من اینکارو میکردم

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
2706