2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 981897 بازدید | 118822 پست
عصر همگی گل گلی 😄🦋 یه سوال دارم  چطور باید بدنم رو از فاز قحطی در بیارم ؟ چون حس میکنم روند ...

کالری کم مصرف نکن پروتئین زیاد بخور کربو کم بخور آب زیاد بخور ورزش قدرتی  انجام بده  چیزای مقوی بخور اگه بدنت بی حس وحال حتما یه آزمایش کلی بده ببین چی بدنت کم داروش بخوری

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
سلام دوستان وایی ببخشید از این کلمه استفاده میکنم ولی مثل گاو فقط میخوام بخورم نمیدونم چرا اصلا سیر ...

چیزایی که میدونی بعدش ضعف میکنی نخور تخم مرغ مرغ گوشت این چیزا بیشتر بخور دم دستت یه ظرف بزرگ سبزیجات بذار بادام هم برا کنترل اشتها خوبه آب ولرم تند. تند بخور هرچی خواستی چیزی بخوری برو سراغ اون ظرف  سبزیجات هویجم خیلی خوبه در طول روز هم مثلا بگو از این ساعت دیگه هیچی نمیخورم تا فردا مثلا ساعت ۸شب یا ۷شب شد جز آب هیچی نمیخورم مسواک بزن  قند مصنوعی نخور کیک شکلات هرچی شکر داره قند طبیعی هم کم بخور تخم شربتی  ودانه وچیا هم خوبه حجم معده رو پر میکنه نونت رو روگن یا سبوس دارمثل سنگک   وجو نان هفت غله یا نان پروتئین استفاده کن

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

سلام

ببخشید دیشب گزارش یادم رفت

مجاز ۱۶۲۰

مصرفی ۱۳۹۰

ورزش ۳۵

صبحانه نون و عسل و گردو

ناهار سبزی پلو با تن ماهی 

شام دوباره تن ماهی خالی

میانوعده آجیل و کشمش و خرما و سیب و خیار و پرتقال 

@sepiiiiiideh    

@mary2772    

@دهم    

@گلعنبر    

@چاوشین    

خدا کمک کنه امروز روزه ام 

و ماه رمضونم بگیرم

از همگی التماس دعا

فقط خدا کنه ورزش بتونم انجام بدم

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
سلام ببخشید دیشب گزارش یادم رفت مجاز ۱۶۲۰ مصرفی ۱۳۹۰ ورزش ۳۵ صبحانه نون و عسل و گردو ناهار سبز ...

به به بسیار عالی 😍😍

قبول باشه عزیزم التماس دعا🤲

من محرومم از روزه 😔

2738

@زیتونپرورده    

سلام سرگروه جان خوبی؟

عزیزم من دیروز وزن کردم ۵۵و۷۸۰ بودم.هدفم ۵۵ بود ولی میخوام برم تثبیت،میگم این ۸۰۰ گرمم تو ماه رمضون کم میشه نه؟

هر کی میبینه میگه بسه دیگه توروخدا😁😁

بابت زحمتات مرسی گلم😘😘😘

@آسنات99   از توهم ممنونم صبور جانم😘😘😘

عضو جدید بامداد خمار(وزن الان۶۴/400😭😭😭   وزن هدف۵۵💪💪💪)ببینم میشه این شکمو آب کرد.(عضویت۲۹/10/9۹💙💙قد۱۶۴)(15/11/99 6️⃣2️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣کیلووو)    (۳/۱۲/996️⃣1️⃣/3️⃣0️⃣0️⃣)💙💙(۲۰/۱۲/۹۹5️⃣9️⃣/3️⃣8️⃣0️⃣)🥰🥰🥰🥰بالاخره دهه ۵۰ شدمممم.💚💚(7/1/14005️⃣7️⃣/5️⃣0️⃣0️⃣)خب دیگه فقط دو کیلو مونده تا به هدفم برسم.خیلی حس خوبیه وقتی لباسای قدیمی دوباره اندازت میشه🥰🥰.(۲۳/۱/۴۰۰5️⃣5️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣)تامام💪💪💪💪💪💃💃💃💛💛💛
سلام عزیزم💙عالی بودی کالری مجازومصرفیت روبنویسی کامل میشه👏👏👏💜♥کنارپیاده روی ورزش قدرتی هم انجام ...

چشم،ممنون.😘

تا به کجا کشد مرا ، مستی بی امان تو ....                       
سلام ببخشید دیشب گزارش یادم رفت مجاز ۱۶۲۰ مصرفی ۱۳۹۰ ورزش ۳۵ صبحانه نون و عسل و گردو ناهار سبز ...

سلام گزارشات عالی.کلا دیروز زدی تو کار تن  

روزت هم قبول حق

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5
2706