2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979567 بازدید | 118822 پست
سلام شب همگی فستی😍 صبحانه یگاز نون و پنیر و گردو 😝 ناهار ۷ ق لوبیا پلو.ماست میانوعده  ...

خخخخ کبابه رو چیکار کردی زی زی؟😅

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
سلام به مانکنای آینده ی نزدیییک کالری مجاز ۱۷۲۰ مصرفی ۱۷۴۱ به اضافه دو لیوان شیر برای شیردهی ۱۵ ...

ایجان جوجه شیر میدی الی جان 😍

آفرین به ارادت 👍

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂 نوش جانت حیفه فست به فنا نده چرا به همسراتون گودی میگین😅 یکی منو روشن کنه🤪

مخفف گودزیلا😂

اگه میتونی خودت درست کن جدا به اندازه خودت مثلا یه برش گوشت مرغ ابپز، سیب زمینی ابپز، خوراک لوبیا، ...

😑😑😑😑 از صب تا شب سرم ت کتاب و درسه و ... چطو بپزم😑😭 حتی هفته قبل و خود امروز رژیم نگرفتم دهنم اسافالت شده . تا یچی میگم زودی دعوا میکنه 😑😭😭😭😭خسته شدم بخدا

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
2731

@دیانا24  

فست امروز 

ناشتا اب و سرکه سیب 

۵۰ دقیقه ورزش با آپ گوشی 

صبحانه ۳کف نون ۱ق غ پنیر محلی ۱لیوان خیار ماست 

۳خرما و۲چای 

م و سیب 

نهار ۳ق غ  برنج ۱لیوان اش دوغ

م و ۵ بادام ز دمنوش زیره 

۱۲لیوان اب

تا اینجا شد۵۵۰

ولی برای فردا یه عالمه دلمه درست کردم هر مرحله ش یه کم ازش می چشیدم  فستم رفت بالا فکر کنم ۶۵۰ یا ۷۰۰ شد از دست خودم عصبانیم😖

راستی بچه ها فردا وزن کشیه و خوشحالم میخوام خودمو وزن کنم 

۳هفته ست اینجام ولی اولین یک شنبه ست میخوام وزن کنم 

انشالله که همه ی اونای که زحمت میکشن واسه کاهش وزن 

فردا از کاهش خوبشون خوشحال بشن مخصوصا دوستای گلم

@گلعنبر   @زی_زی_گولووو    

@zahra_s   @الی

وهستی خانم که اسم پروفایلشو به خاطر ندارم 

خوب تو برنجش هر روز نخور یروز درمیون بخور مثلا

خب اونو نخورم چی بخورم گشنه میمونم ک😐😑😑😑🤦‍♀️

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
سلام به مانکنای آینده ی نزدیییک کالری مجاز ۱۷۲۰ مصرفی ۱۷۴۱ به اضافه دو لیوان شیر برای شیردهی ۱۵ ...

چقد عالی پیش میری😇

2738
خب اونو نخورم چی بخورم گشنه میمونم ک😐😑😑😑🤦‍♀️

سرگروه جان من میگفت مثلا خورش خالی بخور

یا سرخکردنی بدون نون بعضی روزا بخور یا بجای نون از کاهو استفاده کن 

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
2706