2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979688 بازدید | 118822 پست
سلام گلی خوبی؟؟؟!؟؟ از سمیه چه خبر؟ من نمیدونم این سال کذایی چراتموم نمیشه باز پدر شوهرم حالش وخیم ش ...

سلام مرضیه جونم.چطوری کجایی دختر.نگرانت شدیم،چرا مگه چی شده؟کرونا گرفتن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلی خوبی؟؟؟!؟؟ از سمیه چه خبر؟ من نمیدونم این سال کذایی چراتموم نمیشه باز پدر شوهرم حالش وخیم ش ...

سلام عزیزم خ‌بی چه خبر

سمیه خوبه عزیزم

اره سال گندی بود 

چی شده پدر شوهرت؟

ب نظرم چون خشک بوده اینجور شدی...یه قاشق روغن زیتون میریختی روش الان یه گل گاو زبون دم کن بخور یا ...

من اصن غذای رژیمی بلدنیستم😭😭😭

عضوگروه سبز💚💚 شروع۵۹ 💚💚وزن هدف۵۵💚💚
2731
خانوما کسی با وزن من می تونه ۳۰ کیلو کم کنه  آخه من امکان پیاده روی و باشگاهو ندارم حلقه هم یا ...

تو خونه هم نمیتونی پیاده روی کنی؟

تو آشپزخونه در جا بزن.

این نیز بگذرد...                                                       
@آسنات99   جان @ریحان390   جان @هاوارتیا    جان @نیکاااا97   ...

به نظرم فقط کته شبش زیادی بود 

بقیه اش خیلی خوب بود

تاپیک بامداد خمار    وزن شروع یکم دیماه :۸۵😔               هدف اول:80😏   هدف دوم:75🙂   هدف سوم:70😊هدف نهایی:۶۵😁  (خواستن،توانستن است)          ۲۸ دیماه :وزن ۸۰ (آخ جون نارنجی شدم)😍                  ۱۰  اسفند ماه:وزن۷۵.۳ (هوراااا آبی شدم)
خوب اشکالی نداره الان کم کنی بهتره تا همینطور وزنت بالاتر بره و وزن کم کردنت سخت بشه دختر خوب تو ف ...

عزیزم میشه بگی تو تلگرام چه چالشی میزارن 🙏🏻

ممنون 😍🌹

انشاالله هر کس هر مشکلی داره مشکلش حل بشه و حاجت روا بشه و منم حاجت روا بشم 🤲🏻🌟
یه هفته ست شروع کردم با آپ گوشی هر روز نیم ساعت  نمیدونم موئثره یا نه   عرق می کنم&n ...

نیم ساعت هم عالیه دختر امیدت و از دست نده 

یک بار برای همیشه شروع کن و چربیا رو بنداز دور تو میتونی

😉😉💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻✔

انشاالله هر کس هر مشکلی داره مشکلش حل بشه و حاجت روا بشه و منم حاجت روا بشم 🤲🏻🌟
2738
افرین بهتون 🥰🥰🥰 منکه ۴ کیلو از ۹کیلیویی که کم کرده بودم برگشت ☹ دارم دوباره شروع میکنم کمکم کنین ...

بهتریننن کارو میکنی چون قطعن لایق بهترین ها هستی😇

روزایی ک خاستی جا بزنی ب این فکر کن ک ب هدف رسیدن ی سختی موقتی دارع اما نا امید شدن و بیخیال هدفت شدن ی سختی مادام العمر دارع . همین جمله خیلی چیزا رو میتونه تغییر بده🙃

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
سلام خوبین دخترا گزارش امشب من  صبحونه =املت+ نان بربری=۳۴۷ میان وعده= سمنو+ شیرعسل=۱۳۹ نهار ...

سلام ماری جونم🥰 من خوبم ت چطوری  منم بعد چن روز تنبلی و رژیم نگرفتن امروز شرو کردم😁 شب حتما حتماااا گزارش میدم😇

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
ای خدا  منم چی بگم خواهر روی گفتن ندارم شیطون نامرد دوباره گولم زد

چرا یکاری میکنی ک شرمنده ی خودت بشی😶

از امشب منتظر گزارشات هستم

@آسنات99   جان @ریحان390   جان @هاوارتیا    جان @نیکاااا97   ...

اتفاقا خیلی خوبه که.👏💙

نچندان خوب اولش و که خوندم انتظار داشتم تا ۲۰۰۰ کالری هم پیش رفته باشی.😅😂 

به جای اینکه جا بزنی به این فکر کن اگه ادامه بدی سال دیگه همین موقع کجایی🌿
اتفاقا خیلی خوبه که.👏💙  نچندان خوب اولش و که خوندم انتظار داشتم تا ۲۰۰۰ کالری هم پیش رفته با ...

نه حواسم بود همین که اینقد نون و برنح داشتم ی روز بد بود هیچوقت اینجوری نمیشد  

وزن شروع چالش پاییزی ۱۱ مهر ۸۶ .وزن هدف تا شب یلدا ۷۵😎
2706