2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 984155 بازدید | 118822 پست
سمیه بازم بابام حالش بد شد درگیر بودم  😳ببخش دیر جواب دادم

الهیی.. الان چطورن؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سمیه چرا تگ نمیشه ؟

تک کنت خراب شده😁

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه سمیه رو برام تک کنی تک دونم خرابه

بله عزیزم؟

سلام مهربوووناااااا کی اینجا وزنش ۷۶.۳۰۰ تو این مایه هاس من رقیب موووخام😥نموخام تپلی باشم😑🙄

سلام گلم

خوش‌اومدی🎉🎉🎉🎉

امضای بچه ها را چمدون ببین کی هم وزنت هست

2731

سلام عشقولی ها  دیشب نت نداشتم الان گزارش میدم

صبحانه نان پنیر گردو   150

ناهار اش جو.  250

شام خاویار بادمجون 140

میان وعده سیب پرتقال آجیل. شیر 600

ورزش متأسفانه نداشتم

کالری روزانه 1400

کالری مصرفی 1140

@آلاهیدا    

@چوب_بستنی    

@فندق_فسقلی    

@negin_slh    

میشه دعا کنی به خواسته دلم برسم  ؟   
برای اینکه ببخشمت👇🏻👇🏻👇🏻 اول قشننننننگ توبه و استغفار کن دوم رو ب درگاه تاپیک و رژیم بیار سو ...

فدای مهربونی هات فندوقی خودمی

ای به چشم می مونم کم میکنم 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ دوستان عزیز و دلبند ...

عشقم خوش بگذره فقط یه خرواررررر  انگوزه واسه من بزار کم کم مصرف میکنم تا بیایی از من نخواه تگت نکنم من هر شب تو ذهنم هم که شده  تگت میکنم دوست دارم نفسم

@سمیه1396  

سلام سرگروه جونم 😘 

من دیروز کالری مصرفی ام شد 1771

کالری مجازم 1520 بود 

البته خوب بودم هم میخواستم پریود بشم و همین که دختر کوچولوم عصر خوابیده بود دیگه شب ساعت3 خوابید منم گشنم شد خرما و ماست و نون خوردم کالری ام زد بالا 

ورزش هم کردم دیروز

امروز پری شدم ورزش نکنم؟ 

عیب ندارع همین ک برگشتی دوباره شروع کنی بازم خیلی خوبه ولییییییی بقول دیانا تقلب نکن ‌و سالم خوری کن ...

دوستی من انگیزم واسه ورزش خیلی کنه

تا حدی سر در گمم که چه ورزشهایی بکنم

سلام بهت دوست جونیم این گزارش دیروزمه چون دیشب زود خابیدم نشد گزارش بدم ناشتا   دمنوش زنجبیل د ...

آفرین ورزشت افتاده رو برنامه به نظر سالم خوری هم داشتی عالی 

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪

@دیانا24   سلام عشقم صب بخیر.میگم من امشب تولد دعوتم.همه چیزایی که الان تا شب میخام بخورم و حساب کردم+کیک وشام برنج کالریم به حد نصاب نرسید.میخاستم ببینم کیک یک برش مثلثی متوسط حساب کردم اشکال نداره؟؟😋😋😋😋کیک دوس دارم😢😕

ببخش تا آرامش داشته باشی😌🤗
@سمیه1396   @سمیه1396   @سمیه1396   @سمیه1396   @سمیه1396   ...

سلام گلم

خوش‌اومدی🎉🎉🎉🎉🎉

رقیب وزنی داشته باش، عالیه

امضای بچه ها را چک‌کن ببین کی هم‌وزنت هست

2706