2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979682 بازدید | 118822 پست
💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃👯💃💃💃💃💃💃💃💃👯💃💃👯💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃 امروز شوهر ...

😂😂😂😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام روزتون بخیر اگه بخوام مولتی ویتامین را شب بخورم.چه ساعتی بخورم و قبل شام باشه یا بعد شام. @س ...

سلام گلم...

بعد شام باشه بهتره.. شکمت گشنه نباشه...قبل خواب بخور ...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂😂😂😂

نخند 

بخدا کالری روزانه رو نمیزاره.فست ک دیگه جای خود داره...نمیدونی با چ ترفندی رڗیم میگیرم😂😂😂😂

تمام کالری رو پس انداز میکنم اون بیاد

دیروز کوبیده خریده بود لقمه میگرفت...میگفت بخور ...گوشت بشه بچسبه تنت😠😠😠😠😠😠

😭😭😭😭😭😭یعنی کفرم در اومده بود.میخواستم خودشو با کبابش بندازم بیرون...ولی خوردم😋😋😋😋

2738
نخند  بخدا کالری روزانه رو نمیزاره.فست ک دیگه جای خود داره...نمیدونی با چ ترفندی رڗیم میگیرم😂 ...

اره میفهمم سخته مخصوصا روزای فست...

ولی برای ما هدفمون  و‌‌بدنمون مهمتر از اون جیزای خوشمزه هست🙃

عجب چقد تو همه چی نظر میدن ب اونا چ🤔🤔 هدفتو الان چند گذاشتی مهسا یه عکس از استایلت بده ببینیم&nbs ...

گوشی وویولنم دستم بود توتصادف داغون شد هی گفتن خودمون برات میخریم خبریشون نشدالان یه گوشی دستمه اندرویدودوربینش پایینه عکس گرفتم بی کیفیت شدخوشم نیومد صبر کن فعلا..میتوتم خودم بخرم اما میخوام بگم تابرام اینارونخرید تومراسمتون پانمیزارم همش من ضرر کردم بخدا کتف وپام مثل قبل نشده..

اره میفهمم سخته مخصوصا روزای فست... ولی برای ما هدفمون  و‌‌بدنمون مهمتر از اون جیزای ...

سمیه جان برای وزنی که محاسبه کالریش میشه زیر هزار چکلر کنه

وزن ابتدا 81/300شروع رژیم 98/09/09 وزن 78/5😈 وزن آخر رژیم برج یازده نود ونه 56/۵۰0😪 وزن هدف 55 قد158***کاهش تا الان24/۸۰0 کیلو مرسی از الهه جون که با تاپیکشون باعث شدن خیلیا به آرزو خوش اندامی برسن   باردار شدم انشاالله بعد زایمان باز شروع میکنم... شروع دوباره رژیم ۱۴۰۱/۱۰/۰۳  وزن شروع   ۶۷.۵۵۰  هدف ۵۵ وشروع دوباره ۷۶.۳۵۰ تاریخ ۱۴۰۲.۱۲.۱این دفعه دیگه میتونم
 اره میفهمم سخته مخصوصا روزای فست... ولی برای ما هدفمون  و‌‌بدنمون مهمتر از اون جیزای ...

الان صبحونه چایی خوردم با عسل و نون.ی پرتقال.ناهار تخم مرغ ابپز دوتا با سالادو روغن زیتون .بدون نون...تاااااا شام ی چیزی میخورن

سمیه جان برای وزنی که محاسبه کالریش میشه زیر هزار چکلر کنه

گلم ، اگه‌میخاد لاغر بشه باید اندازه همون کالریش که هر جقدر هست مصرف کنه..چه بالای ۱۰۰۰،، چه پایین ۱۰۰۰

2706