2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979686 بازدید | 118822 پست
منم حس میکنم کبدم چربه ،ازمایش ندادم ولی ته چهره ام حس میکنم دقت که میکنم به زردی میزنه

گلم ازمایش حتما برو‌بعدم خارمریم خیلی خاصیت داره بزنت گوگل بخون چیه؟؟؟

عرق خار مریم بخور

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
یازده چیز است که دلیل ایجاد کبد چرب است: 1- چاقی، اضافه وزن. در چربی ها وقتی تری گلیسرید خون بالا بر ...

ممنون عاطفه ❤❤❤❤❤

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر جامع و کامل بود. شما طب سنتی خوندین؟؟؟

نه عزیز دلم . من خیلی وقته مطالعه دارم ولی از روی نیاز ...

راستش پارسال مامانم قلبشون گرفت . فهمیدیم رگ قلب شون گرفته ۹۰ درصد و باید عمل میشدن. مامانم خیلی بیماری زمینه دارن . تو این گیر و دار بود که یهویی کلیه هاشون از کار افتاد . واقعا خدا نصیب کسی نکنه شلنگ دیالیز از گردنشون دادن داخل و از اونجا دیالیز میشد .واسه همچین مریضی دکترا میگن فقط دعا کنین و کاری نمیشه کرد . من دلم شکست و خیلی تو نت گشتم . 

کسی که من تا اخر عمرم مدیونشم نابغه ای هستن که کمتر کسی میشناسشون . آقای حکیم ضیایی که خیلی از کلیپ هاشون تو نت هست . کافیه هر دردی رو بزنی و کنارش بنویسی حکیم ضیایی .

خلاصه با لطف خدا و انجام مو به موی دستورات ایشون کلیه مامانم ظرف بیست روز برگشت و به لطف خدا دیالیز نیاز ندارن . قلبشون هم الحمدلله عمل نکردیم و با رعایت نکاتی که گفتن الان زندگی طبیعی شون رو دارن البته دارو هاشونم مصرف میکنن ...

واقعا فرمایش امام علی رو باید با طلا نوشت که خانه امراض شکم هست . من به چشمم دیدم .

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
جووون ؟؟ متوجه نمیشم؟؟ کدوم داستان؟؟ چی کجا😆😆

همین ک گفتم کبد گودی چربه‌

دقیقا مال ماه پبشه

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
2728
سلام سرگروه جان ببخشید امروز صبح یه خبر بد شنیدم تا یه ساعت پیش تو بیمارستان بودم اومدم خونه نتونستم ...

سلام‌گلم🌸

خدا بد نده.. ان شاالله که بیمارتون زودی سلامتیشون را به دست بیارن!

اشکالی نداره عزیزم.. ورزشداشته باش.. از کالریت زد بالا؟؟؟

فست فردا را هم بگیری ، جبران  میشه گلم..

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

سلام آسنات جووونم خووبی 

عزیززم من حدود دو سه هفته است که بخاطر مشغله زیاد خاموش دنبال میکردم 🤦‍♀️🤦‍♀️

ولی هر هفته کاهشمو داشتم والان ۶۵/۵۰۰ شدم 

ولی خیلی لاغر شوم و هدف و میخوام بزارم رو ۶۳ چون واقعا دیگه همه صداشون دراومده🙄

بنظرت چیکار کنم ۶۳ یا ۶۰ 

آیا ممکنه تو تثبیت زیاد بشممم 

من قدمم ۱۶۹ 

@آسنات99    

ممنون عاطفه ❤❤❤❤❤

🌹🌹🌹❤❤❤

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
فعلا در حال انجام این همین کارها هستم. عرق کاسنی و شاهتره  و خارمریم تهیه کردم براش  نون ...

به به چه خوب 👏👏👏

2738
نه عزیز دلم . من خیلی وقته مطالعه دارم ولی از روی نیاز ... راستش پارسال مامانم قلبشون گرفت . فهمیدی ...

چ سختی کشیدین.خداروشکر ک حال مادرتون خوب شده.

حتما سرچ میکنم درباره حکیم ضیایی.

ممنون از راهنماییتون

کاسنی برای کبد چرب خوبه؟؟؟

عالیه 👌👌👌

منو تگ نکردی ... دیگه دوستم ندالیییی😪😥😥

الهی خپوووونت بشم عاطفه

خواستم تگت کنم ولی دل دل کردم نکنه خودت نخوای گزارش کله قرمزی بخونی

وگرنه من که عاشختم 

😍😍😍😍😍😍😍😍😍

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉
سلام  گزارش امروز : صبحانه:نان سنگک ۳ کف دست+پنیر ۳۰ گرم +۱/عدد گردو  ناهار :۶ قاشق پلو ...

سلام‌گلم

افرین 👏👏👏👏 امروز را حتما ورزش داشته باش

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706