2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979765 بازدید | 118822 پست
ببخشید ترازوی دیجیتالی نمیدونی الان چنده میخوام یکی بخرم

سلام عزیزم من تقریبا آبان ماه گرفتم ۲۵۰ تومن البته گرون ترم هست ولی خیلی فرق نداره شمام بگرد یکی باقیمت مناسب بگیر کالا پزشکی ها خیلی گرون میدن 

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
سلام عزیزم چ عالی همین فرمون برو جلو👏👏👏👏💚💚💚💚💚

ممنون عزیزم حتما 💪💪❤❤

شما هم موفق باشید 

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@فندق_فسقلی   @متولدمرداد۶۸   @mami_sadra    سلام صبح به خیر 🌹 🌹 🌹 ...

مباااارکه گلم آفرین😘🤗🎊

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
ممنون عزیزم حتما 💪💪❤❤ شما هم موفق باشید 

مرسیلی نفسی😙😙😙

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2731
سلام عزیزم کافیه 2 صفحه اولو با دقت بخونی همه چیزو بامداد قشنگ توضیح داده

سلام اینازی صبحت بخیر کاهشمو دیدی؟ میگم ممکنه کاهش کاذب باشه؟

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
سلام اینازی صبحت بخیر کاهشمو دیدی؟ میگم ممکنه کاهش کاذب باشه؟

سلام خوشکلم صبح زیبای توهم بخیر 

ن گلم چطور بودی؟

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
آره عزیزم ولی فک کنم فقط نیم ساعت ازبیدارشدنم گذشته بود.اون هفته هم کلی ذوق کردم ۱ونیم کاهش داشتم خد ...

عالیهههه دمت گررم👍❤

نتیجه ی زحماتتو دیدی😍😍

اره متابولیسمت بالائه 💪 

عالیهههه دمت گررم👍❤ نتیجه ی زحماتتو دیدی😍😍 اره متابولیسمت بالائه 💪 

😘😘😘

2740
@فندق_فسقلی   @متولدمرداد۶۸   @mami_sadra    سلام صبح به خیر 🌹 🌹 🌹 ...

ببین نیکاااا جه کرده  ماشالله به ارادت خوش امدی به کله نارنجیاااا  

وزن شروع چالش پاییزی ۱۱ مهر ۸۶ .وزن هدف تا شب یلدا ۷۵😎
سلام خوشکلم صبح زیبای توهم بخیر  ن گلم چطور بودی؟

آیناز باورت نمیشه هفته پیش۷۰/۵ این هفته ۶۸ البته ترازوش عقربه ای هست ولی حداقل ۲کیلو کم کردم

جییییییییغ آخ جووون من نشدم هنوز😡😡😡😡 بی بی زدم منفی بود😂

ما منتظر خبرای خوش تو و آیناز بودیم بعد اومدین میگین جیییغ منفی؟شوخی کردم عزیزم انشالله هرچی خیرتونه همون باشه🥰

جییییییییغ آخ جووون من نشدم هنوز😡😡😡😡 بی بی زدم منفی بود😂

😂😂😂😂

تا حالا ب این حد از پری شدن خوشحال نشده بودم😂😂😂فداش بشم😂😂😂😂😂😂😂

منفی بوده ک پ خودتو ببند به دمنوش، زعفرون عالیه غلیظ و تلخ بخور 

اویشنم بذار خوب بشه قرمز شه بخور خیلی خوبه

2706