2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 980054 بازدید | 118822 پست
اون هفته هم با شرایط تاپیک وزن کردی؟ عالیییی کم شدی  ۲/۵ کاهش باریکلا واقعا👏👏👏👏👏👏👏👏👏� ...

آره عزیزم ولی فک کنم فقط نیم ساعت ازبیدارشدنم گذشته بود.اون هفته هم کلی ذوق کردم ۱ونیم کاهش داشتم خداروشکر.ولی هفته اول فقط۱۵۰گرم کم کردم.

خیلی ورزش میکنم اونسری خونه مادرم بودم مامانم تعجب میکرد میگفت چطور میتونی.دوس ندارم شل و ول بشه بدنم.ولی کلا فک کنم بدنم متابولیسم بالایی داره همیشه داغه دست و پام😄

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
مبارکه کاهشت عزززیزم😘😘😘💪💪💪

فدات عزیزم یعنی برامن تند تند داره کم میشه زودی برمیگرده؟نموخوام😭

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلووووم به همگی💚💚💚💋💋  وزن دو هفته پیش65  وزن این هفته ام 64/200 هشتصد گرم کاهش داش ...

سلام عزیزم چه عالی👏👏👏👏👏👏👏

کاهشت مبارک💃💃💚💚💚

بدنت داره عضله سازی میکنه فک کنم پروانه

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

سلام به همه خانم های با اراده و زیبا 

من ۴ روزه با شما شروع کردم کالری شماری 

وزن شروع چالش ۶۲۸۵۰

وزن امروز ۶۲۵۰۰

تو ۴ روز ۳۵۰ گرم کم کردم 

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2731
سلام به همگی ...روز قشنگتون بخیر ❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹 امروز خیلی زیباتر شد وقتی وزنمو دیدم ...🤩🤩🤩 خد ...

عاالییییی خداقوت.منم اونهفته ۷۴.۷۰۰امروز ۷۳.۶۰۰

وزن شروع چالش پاییزی ۱۱ مهر ۸۶ .وزن هدف تا شب یلدا ۷۵😎
خداروشکر احسنت ب اراده ات مانکن آینده!👏👏💪💪💪🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

فداتون بشم زحمتای الهه جون و شما سرگروهای مهربونم هست.عزیزم فک کنم تا کمتر از یک ماه دیگه به گروهت بپیوندم🥰 من که سعی میکنم هرچی الهه جون و سرگروها میگن مو به مو انجام بدم😉

@فندق_فسقلی  

@متولدمرداد۶۸  

@mami_sadra  

سلام صبح به خیر 🌹 🌹 🌹 🌹 

چه امروز خوشحالم 900 گرم کم کردم🤩🤩🤩🤩🤩 نتیجه فست هست و فعالیت زیاد😁

وزن شروع 81/700 

وزن هفته قبل 78/500

وزن الان با لباس وکفش 77/600

وزن بدون مانتو و چادر و کفش که وزن کردم اینارو 1200 گرم بود از وزن اصلی ام کم کردم ترازو باز نتونستم بگیرم به خاطر مامانم. وقت نکردم میشه76/400

که با این حساب رفتم گروه نارنجییییی🤩🤩🤩🤩🤩🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

بیا 😂😂😂

جیییییییییییییییغغغغغغ 

پری شدم سپیده😂😂😂😂همی الان😄😄😄😄😄😄😄دقیق  امروز ک روز وزنه😂😂😂ولی خودمو وزن میکنم ببینم چندم💃💃💃💃💃💃💃

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2740
سلام به همه خانم های با اراده و زیبا  من ۴ روزه با شما شروع کردم کالری شماری  وزن شروع چ ...

عااالیه برا۴روز.مبارکه😘

سلام به همه خانم های با اراده و زیبا  من ۴ روزه با شما شروع کردم کالری شماری  وزن شروع چ ...

سلام عزیزم چ عالی همین فرمون برو جلو👏👏👏👏💚💚💚💚💚

منم میخوام بیام تو گروهتون چیکار کنم؟

خوش اومدی دوصفحه اولو بادقت بخون گروهتو انتخاب کن پروف و امضاتو عوض کن بسم الله

عااالیه برا۴روز.مبارکه😘

ممنون عزیزم 

کالری شماری همیشه برام سخت بوده و هیچوقت با کالری شماری وزن کم نکردم این اولین بارمه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
منم میخوام بیام تو گروهتون چیکار کنم؟

سلام عزیزم کافیه 2 صفحه اولو با دقت بخونی همه چیزو بامداد قشنگ توضیح داده