2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 980045 بازدید | 118822 پست
تخمک گذاری خیلی موثره تقریبا مثل پری هستش عزیزم

سلام عزیزم آره مخصوصا که سینه و شکم ورم میکنه انگار.

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
عااالی بودی آفرین هم گروهی🎊

از خوشحالیم شوهرو فرستادم بره بربری بخره😂😂😂😂

چقد باید نان لواش سبوس دار میخوردم😡

شوخی میکنم باحفڟ تعادل میخوام امروز بربری بخورم صبحونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم مبارک باشه چند بودی؟

بالاخره ازین ۷۰لهنتی درومدم خداروشکر قربونت برم گلم😍

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
2731
ممنونم الهه جون😘😘🙏🙏❤❤❤انگار یکم کند شده کاهشام 😕 ولی من راضیم عجله ندارم😄😄💚

ببین گلم آهسته و پیوسته اصولیتره وزنی ک ب سختی کم شه ب سختی هم برمیگرده..مهم اینه ک کاهشت پایدار باشه...در ثانی بدن آخرای کاهش وزن چون چربی کمتری داره سخت تر جواب میده...نگران نباش🌸🌸💋💋

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
باورت نمیشه هفته پیش ۷۰/۵ولی این هفته ۶۸.اما ترازو عقربه ایه.درسته بنظرت؟

اون هفته هم با شرایط تاپیک وزن کردی؟

عالیییی کم شدی  ۲/۵ کاهش باریکلا واقعا👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

حتما خیلی زحمت کشیدی❤💪

@دیانا24    

@آلاهیدا    

@نیلوفر000000    

@parisa74    

سلام خوبین دوستای گلم😍😍 من اون هفته پری بودم وزن نکردم

امرور وزن کردم ۸۹/۲۰۰

فک کنم چون تحرکم کمه زیاد وزن کم نمیکنم🤕

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
تبریک میگم عزیزم🥳🥳🥳🥳🥳🥳عالی👌👌

خپونت عشقم دیشب شب کار بودم الان از ذوق خوابم نمیبره😉تاپیک وزنم که قفل میباشد😳

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
2740
@آسنات99     @shaparakشرقی     به اطلاع کلیه دوستان و آشنایان و وابستگان چا ...

😄😄😄😄وابستگان

مرحبا همشهری خیلیم عااالی 👏👏👏👏❤❤❤دیگه چیزی تا هدف نمونده ...من اصلا باورم نمیشه حدود هشت کیلو رو از آبان تا حالا کم کرده باشم همیشه برام سخت و سنگین بنظر می اومد

همش دو-سه کیلو مونده تا هدفم💪💪💪

اره ممکنه بخاطر همون باشه منم هفته پیش کاذب بودم چون روزی بود که باید پری میشدم واسه همون وزن دوهفته ...

واااای چه عالی پارک بانوان خیلی خوبه منم قبلا میرفتم واقعا روحیه میگرفتم دسته جمعی همه خانوما باهم ورزش میکردن. حتما برو خیلی خوبه

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
@دیانا24     @آلاهیدا     @نیلوفر000000     ...

خوبه که استپ نیستی تحرکتو ببر بالا عزیزم کاهشت مبارک🎊

بالاخره ازین ۷۰لهنتی درومدم خداروشکر قربونت برم گلم😍

خداروشکر احسنت ب اراده ات مانکن آینده!👏👏💪💪💪🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙