2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979831 بازدید | 118822 پست
بخوابونم دهنت(پنجعلی)😂😂😂😂 هفته دیگه نیم کیلو بیشتر باید کاهش داشته باشی وگرنه میخوابونم دهنت حا ...

عا بخوابون خاحر محکممم🤕🤕🤕🤕

ته دیگ حذف ماکارونی حذف👐

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
چطور جرات کردی ته دیگ ماکارونی بخوری . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ...

ن خودم زین پس میخورم ن میدم توووووو

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.چوووون عاشقتم سفید برفی💃💃💃💃💃😗😗😗

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما قدت چنده عزیزم؟

۱۷۴ گلم😊😚

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
تا بغلی شدنم هنوز مونده یه۷کیلویی هرچند خداروشکر الانم خوب شدم نه فدات شم چ اشکالی داره هفته ی قبل ...

نه عزیزم این چه حرفیه؟؟؟☹️😍

خودمم چند شبه نمیرسم آخر شبا میام سر میزنم هیچکی نیست میرم

منم زیاد نیستم بخاطر همین فراموش کار شدم😐

ایشالا به نتیجه ی دلخواهت میرسی عزیزم

۷ کیلو چیزی نیست عزیزم، شک ندارم میتونی

2740
سلااام عزیزم😍🌹 قربونت.مرسی از انرژی مثبتی ک دادی بهم خیییییییییییییلی ممنون.حالم جا اومد🤩🤩🤩🤩 ...

قرربونت مهربون 😘

خخخخخ عااالی هستی عزیزم😂

ان شاءالله که موفق میشی حتما💪

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
بخاطر وزنت گفتم ماشاالله قدبلندی ایده آله وزنت👌👌👌

خوب کردی عزیزم..خداروشکر لطف خدا و بعدم الهه جون و سمیه خدا خیرشون بده ☺😚

ای جوووونم یه همقد پیدا شد😍 چند کیلویی عزیزم؟؟؟

فدااات بشم☺😙😙

۶۸ کیلو 

مرسی مندا بیا این هفته حواست ب من باشه منم کاهش داشته باشم🙁🙁

قربونت عزیزم. تو که خوبی خیلی رعایت میکنی؟

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2706