2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979726 بازدید | 118822 پست
سلام خشگلا سمیه جونم اول که صبح قشنگت همتون بخیر من اومدم با کلی گزارش و سوال اول راجع به وزنم یا ...

😂😂😂😂😂 الان تو ابرایی حتما

سلام‌گلم

بین ترازو ها تفاوت همیشه هست..

دیجیتال خوبیش اینه‌که گرم‌را هم دقیق نشون میده، 

همون وزن و‌ترازویی‌را در نظر بگیر‌که‌همیشه بهش دسترسی داری..

ولی وقتی یکی را انتخاب کردی... دیگه هرگز با ترازوی دیگه ای خودتو‌و وزن نکن😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
گزارش جامع اولین رروز فستم که دیروز بود ناشتا آب ولرم و سرکه سیب صبحانه تخی آبپز و گوجه م و ی لیو ...

به به

چقدر گزارشت عالیییی و بی‌نقص بود👏👏👏👏👏 آباریکلااااا 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما شما روزی ۸ لیوان آب حتما میخورین؟ من هرکارمیکنم نمیتونم آخه سرده به نظرتون دم نوش بخورم فایده ...

من در حالت عادي آب نميخورم اصلا تشنه ام نميشه اما الان هرروز صبح يه شيشه آب ميكنم چند تا حلقه ليموترش باپوست ميريزم داخلش خيلي بهتر  از آب خاليه بهتر ميشه خورد

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2728

من ی شلوار داشتم دکمه کمرش بزور بسته میشد الان راحت بسته میشه و ازاد شده برام چ حس خوبیه.

سمیه جون من بیشتر دوس دارم ناحیه شکم و پهلو و چربیها پشت کمرم آب شه. چالش چوب و علاوه بر ورزشای روزانه خودم انجام بدم با میله جاروبرقی؟ روزی چندتا؟

@سمیه1396    

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
😂😂😂😂😂 الان تو ابرایی حتما سلام‌گلم بین ترازو ها تفاوت همیشه هست.. دیجیتال خوبیش اینه‌ک ...

آره دقیقا رو ابرام

مگه ندیدی همه رو ریپلای میکنم میگم من 1/5 کم کردم  

چشششم سرگروه عزیزم

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
2738
 به به چقدر گزارشت عالیییی و بی‌نقص بود👏👏👏👏👏 آباریکلااااا 

@سمیه1396   🧡🧡 سلام سر گروه قشنگم.صبح بخیر وزن اولیه:۷۹.۶ ...

سلام‌گلم🌸

واوو عجب کاهشی🤩🤩🤩🤩🤩 افرین...همینجوری‌با قدرت پیش برو💪💪💪💪💪💪💪💪

ان شالله  ماشاالله شماعالي كم كردين👏🏻👏🏻👏🏻

منم هفته قبل ناامید بودم خیلی ولی این هفته جبران شد

مخلصیم     خیلی سختی کشیدم دوروزشو مهمون داشتم ی شبش پیتزا گذاشتم فقط 2قاج خوردم کلیم خود ...

عالی با اراده ی خودمی😍😍😍😍😍

بزن قدرش محکم👐👐

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2706