2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983161 بازدید | 118822 پست
وای عالیه🤩🤩🤩🤩😛تبریک میگم.ترکوندی دختر💃💃💃💃💃💃🌷🌷🌷🌷🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

فدات بشم فقط طبق معمول انتظارم زیاده😂😂😂

میخواستم ۶۳وخورده ایو ببینم ۳۰۰گرم دیگه کم میکردم همونی میشد که میخواستم😂😂😂😂

فستارو با۳۵۰بستم ازین هفته با۵۰میبندم

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺 پرنسس هلو وزن اولیه     وزن هفته گذشته &nbs ...

سلام دوست خوبم

کاهشت مبارک😍😍

چند روز قبل بامداد جون به یکی از بچه ها گفت تو تاپیک اعلام وزن کسی رو تگ نکنین واس همین صدات نکردم عزیزم😁

عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد 158وزن شروع 71/600  😡  70/200😎69/400😎71/400😡68/900😎هدف53              اگه دیروز منو می‌شناختی امروز دیگه منو نمیشناسی، من روزانه رشدمی کنم💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا منو تشویق نکردی؟باهات قهلم     2کیلو کاهش داشتم. من امروزم شیفتم فقط تا الان 10تا مر ...

دوکیلو تویه هفته؟؟ایول بابا آفرین عالیه🤩🤩خسته نباشی عزیزم کار خونه رومیکنم فلج میشم چه برسه بیرون😘😘

فدات بشم فقط طبق معمول انتظارم زیاده😂😂😂 میخواستم ۶۳وخورده ایو ببینم ۳۰۰گرم دیگه کم میکردم همونی ...

فاطمه جونم عالیه عزیزم

توخیلی.بااراده.ای#  

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2731
ممنون گلم. در طول روز چند لیوان میخوری؟

منم ۱ لیوان ۱ ساعت قبل ورزشم میخورم عزیزم

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
سلام عزیزم گرفتار شدم بخدا گوشی دست شوهرمه مجال نمیده ب من کلا رژیمم هم ب فنا داده 😓

از دیوار گوشی دست 2 گیر بیاره بگیره🙁🙁🙁

ای بابا دختر خودتو نیاز رژیمو نشکن تو کار خودتو کن قرار بود یادداشت کنی بعدوارد کن

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2740
فدات بشم عزیزم 😘😘تو چقد کاهش داشتی؟

من هفته قبل ۷۲.۶۰۰ این هفته ۷۱.۷۰۰🥴🥴

دو هفته پیش چند کیلو بودی هلو جانم💙💙 سلام عزیزان  من این هفته 200 گرم کاهش داشتم😑😑 وز ...

سلام عزیزدلم حتما کاذبه پس بیشتر از اینا کاهش داشتی💃💃💃

منم 2 روز دیگه پری میشم احتمالا ولی وزن میکنم ببینم چ کردم

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
عااالیه ۹۰۰گرم کم کردی الان چندی؟

۷۱ شدم دیگه عزیز جونم

عااالیه ۹۰۰گرم کم کردی الان چندی؟

تو تاپیک وزن زدم

2706