2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 980371 بازدید | 118822 پست
آره لاغر کردن میگن زدنش حالمو از حرصش گفته آره میکشتش من از شما قایم میکنم😒😒 آخه خودش دست به زن د ...

واااااا چه حرفا😬🤨😳

ولشون کن تو کار خودتو بکن.والا

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مریم جوووون ممنون شما خوبی عزیز فداتشم دکتر رفتی بهتر شدی؟

الهی شکر بهترم.

شوهرم نذاشت داروهامو بخورم.افت فشار پیدا کردم.فصار اومد ۸ رو ۵.

گفت خودت باید به خودت کمک کنی.

منم فعلا دو سه روز گفتم صبر میکنم.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
اره خیلی خوبه حتما خگخ باش فقط مطمئن باش مواد غذاییت متنوع باشه انواع میوه و آجیل خام اخر شب حس سبکی ...

آره همه چی داریم تو خونه خگخ یه چیزیش خوبه هر چقدر میخوای بده بالا😂😂😂😂

چون نون وبرنج تو وعده هات نیست دیر پرمیشه کالری😉

2728
وااااای چقدرررر سخت چند هفته پیش فندقم خونه زندگیش پرآب شده بود یکی دو هفته بسور بساب داشت😬😬 شمال ...

اره دیگه همون موقع به فاطمه گفتم خیلیی بده خونه زندگی اینجوری بشه نگو خونه ی خودمون چند ماهه تو اب بوده 😂 قانون جذب کی بودم  

کار پیش اومد مجبور شدیم بریم رفتنی چون کارمون و گفتیم جریمه نکردن ولی برگشتنی ۵۰۰ تومن جریمه کردن 

ولی بازم خوب شد رفتیم فرشهام نو بود می پوسید 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
آره همه چی داریم تو خونه خگخ یه چیزیش خوبه هر چقدر میخوای بده بالا😂😂😂😂 چون نون وبرنج تو وعده ها ...

حالا من نون نخورم انگار هیچی نخوردم کلا 😬جدیدا کم میارم از ۷ به بعد در حد مرگ ضعف دارم 

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱
2740

زهرا عکس گذاشتی من نبودم🤨🤨🤨😎😎😎

@princesspeach    

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
آره لاغر کردن میگن زدنش حالمو از حرصش گفته آره میکشتش من از شما قایم میکنم😒😒 آخه خودش دست به زن د ...

واااه خدا شفاش بده 😒

منم اوایل که لاغر شده بودم یکی از فامیلهای پدر شوهرم میگفت مریض شدی 😂 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
به حرف اونا باشه باید دم به دقیقه یه کاری کنم  اینجوری میگن قدرتمند ترمیشم به خدا😂😂

آفرین کارت درسته‌.👍🏻

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
@princesspeach     آهان تو اون گیرودار میخواد بره غار بعد تو غار دوتایی تلف بشین 🤣🤣🤣 ...

🤪🤪🤪🤪🤪🤪

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
2706