2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982398 بازدید | 118822 پست
بنظرم اگه یکشنبه وزن کردی دیدی 64 شدی دیگه تثبیت بشو تصور کن برای یه خانومی که زایمان کرده و بیست و ...

آره نظرت عالیه راس میگی هدفمو تغییر میدم خیییلی جلب توجه کردم ترکا یه جورین حرف درمیارن گفتم که شوهر خالم می‌گفته شوهرش زدتش؟؟😒😒شوهرم تا حالا دست به من نزده فقط دنبال حرفن😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂 چرا ؟😨😨😨😨 لولتون ترکیده بود؟😂

بابا کار برامون پیش اومد رفتیم شمال دیدیم خونه زندگیمون تو آبه 😂😂 پکیج خراب شده بوده اب میداده ما هم که چند ماهه بخاطر محدودیت ها نرفته بودیم خدا میدونه چند وقت اب میرفته تمام فرشهای اشپزخونه و نصف سالن پر اب بود کابینت زیر پکیج و پایین بقیه کابینت ها باد کرده بود پکیج هم که خراب بود خونه سرررد بود اب گرم هم نداشتیم سابیده شدیم باز خوبه رفتیم حالا 

برگشتنی هم جریمه شدیم 😢

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
آره نظرت عالیه راس میگی هدفمو تغییر میدم خیییلی جلب توجه کردم ترکا یه جورین حرف درمیارن گفتم که شوهر ...

آخی🥺🥺🥺

چون لاغر کردی می گفتن زدتش؟؟

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2731
بابا کار برامون پیش اومد رفتیم شمال دیدیم خونه زندگیمون تو آبه 😂😂 پکیج خراب شده بوده اب میداده ما ...

وااااای چقدرررر سخت چند هفته پیش فندقم خونه زندگیش پرآب شده بود یکی دو هفته بسور بساب داشت😬😬

شمال میرید مراقب باشید ننه وضعیتش قرمزه

چقدر جریمه کردن؟😯

چرا🥶🥶🥶🥶 من بیرونم یه کم میخونم بعد غیب میشم

😂😂 بالا نوشتم 

اونروز به فاطمه میگفتم خیلییی میترسم تو خونه یچیزی خراب بشه یا اب برداره خونه رو نگو خونه ی ما چند ماهه تو آبه 😭 

@فندق_فسقلی    

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2738

اونکه گفته زی زی گولو نبوده که یکی یدونه چراغ خونه بوده 

باشه پس فقط بده بالا😂😂😂😂 منم موندم خگخ باشم یانه؟🤔🤔

اره خیلی خوبه حتما خگخ باش فقط مطمئن باش مواد غذاییت متنوع باشه انواع میوه و آجیل خام اخر شب حس سبکی و ارامش داشتم اون دفعه که خگخ گرفتم

😂😂 بالا نوشتم  اونروز به فاطمه میگفتم خیلییی میترسم تو خونه یچیزی خراب بشه یا اب برداره خونه ...

الهه‌من خیلی ضعف میکنم 😓😓😓چیکار کنم اخه تا ۷ خوبم از ۷به بعد همش ضعف میاد سراغم 

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱
2706